10 veidi, kā pārvērst savu televizoru par viedtelevizoru 2023

10 veidi, kā pārvērst savu televizoru par viedtelevizoru 2023

10 ierices, lai parverstu jusu televizoru par gudro televizoru

1. Chromecast ar Google TV un balss tālvadību

Google Chromecast ar Google TV iekļauj straumēšanas ierīci un balss aktivizētu tālvadības pulti, kas var vadīt arī citus gudrās mājas ierīces. Google interfeiss ir labāks par citām straumēšanas ierīcēm, jo tas atklāj konkrētus šovus, nevis prasa izvēlēties lietotni vispirms.

Jaunajam Chromecast ir iebūvēts Google TV, savukārt vecākiem Chromecast modeļiem varēja straumēt filmas, televīzijas šovus un citus medijus tikai no Android ierīces vai Chrome tīmekļa pārlūka.

Google TV nodrošina saderību ar visiem galvenajiem straumēšanas pakalpojumiem, tostarp Netflix, Hulu, Disney+ un Max, kā arī pilnībā aprīkotu Play Store ar tūkstošiem papildu lietotņu, ko varat lejupielādēt, kas pārveidos jūsu parasto televizoru par gudro televizoru.

2. Virszemes dekoderi

Mūsdienu televīzijas pakalpojumu sniedzēji bieži piedāvā virszemes dekoderus, kas apvieno dzīvos tradicionālos TV kanālus ar pilnībā funkcionējošu gudro straumēšanas tehnoloģiju.

Šie dekoderi var ērti pārvērst jūsu parasto televizoru par gudro televizoru, nodrošinot bezmaksas lietotnes, interneta savienojumu un iespēju bezvadu veidā straumēt šovus un filmas no datora vai mobilās ierīces.

3. Blu-ray atskaņotāji

Daudzi mūsdienu Blu-ray atskaņotāji bieži kalpo kā straumēšanas pakalpojumi gudrajiem televizoriem. Tāpēc, ja jums patīk atskaņot Blu-ray diskus tikpat daudz kā skatīties citus video straumēšanas kanālus, piemēram, Netflix un Prime Video, mēs iesakām izmēģināt LG, Magnavox, Philips, Sony un Toshiba piedāvātos gudros Blu-ray atskaņotājus.

4. NVIDIA Shield TV

Ja jums patīk spēlēt spēles mākonī, jums vajadzētu izmēģināt NVIDIA Shield TV. Šis augstas klases produkts pārvērš jebkuru televizoru par gudro televizoru un var straumēt spēles datoram ar GeForce grafiku.

Shield jau ir iepriekš instalētas Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Plex, Google Play Movies un NVIDIA Games lietotnes.

Turklāt, tā kā Shield darbojas ar Android TV, jūs varat pievienot jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu no Play Store, piemēram, Hulu, Disney+ un Apple TV+.

5. TiVo Stream

TiVo ir lētākais variants un nozares standarts ar lielisku straumēšanu no vairāk nekā 5000 lietotnēm, tostarp Netflix, Prime Video, Disney+, Hulu un Max. Tas arī piedāvā daudzus straumēšanas ierīču variantus katram televizoram.

Turklāt jaunākie TiVo modeļi atbalsta Chromecast, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot TiVo, lai straumētu saturu no sava Android ierīces vai Google Chrome tīmekļa pārlūka uz savu televizoru.

6. Portal TV

Lai nodrošinātu jums lielisku skatīšanās pieredzi, Facebook Portal TV apvieno vadošos straumēšanas pakalpojumus ar videozvanu funkciju.

Šī HDMI saderīgā straumēšanas ierīce atbalsta Netflix, Showtime, Amazon Prime Video, ESPN, Paramount+ un Sling TV.

Turklāt tajā ir iebūvēta HD kamera, kas kopumā padara to par lielisku izvēli, ja bieži izmantojat savu televizoru videozvaniem.

7. Roku Streambar ar tālvadību

Roku Streambar, kas ir skaņas josla un 4K HDR straumētājs vienlaicīgi, ir lielisks veids, kā pārvērst jūsu parasto televizoru par gudro televizoru, jo tas piedāvā labāku skaņu un straumēšanu vienlaikus.

Šis kompaktais skaļrunis pārspēs gandrīz jebkura televizora audio kvalitāti un ir īpaši labs saprotamības uzlabošanai grūti saprotamajos dialogos.

Skaņas josla vien ir lieliska cena ar pašreizējo $30 Amazon atlaidi, pat ja jums nav nepieciešams straumētājs.

Visas Roku ierīces pieņem lielāko daļu straumēšanas pakalpojumu, tostarp Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime Video, Max, Apple TV+, Peacock un daudzus citus.

Turklāt, ja jums ir iPhone, iPad vai Mac dators, jūs varat bezvadu veidā atspoguļot savu ekrānu uz televizora pateicoties Roku atbalstam AirPlay funkcijai, lai gan lielākajai daļai citu pārnēsājamo straumēšanas ierīču tiek izmantots Chromecast, kas neatbalsta AirPlay funkciju.

8. Amazon Fire TV Stick

Jums vajadzētu apsvērt iespēju iegūt Fire TV ierīci starp citiem ierīcēm, ja jums ir Amazon Prime abonements.

Šie straumēšanas ierīces ir ļoti pieejamas cenās, tie tieši pievienojas jūsu HDMI savienojumam, piedāvā lietotnei draudzīgu interfeisu saistītu ar jūsu Amazon kontu un darbojas nevainojami ar jūsu Prime abonementu.

Lētākais variants ir Fire TV Stick Lite un vienīgais pilnībā balss vadīts premium variants ir Fire TV Cube.

Ar Fire TV ierīci jūs varat piekļūt visiem populārajiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram Netflix, Hulu, Apple TV+, Disney+, Prime Video un Peacock uz jūsu nestandarta televizora.

9. Apple TV 4K 2022

Ja jums ir plaša Apple produktu kolekcija, tostarp iPhone tālruņi, iPod atskaņotaji, Apple Watch pulksteņi un Mac datori, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegūt Apple TV lai uzlabotu savu nestandarta televizoru līdz gudrajam televizoram.

2022. gada Apple TV 4K ir labakais variants jaudas lietotajiem jo tas nodrošina ātru navigaciju un pietiekamu spēju lai atbalstītu mākoņspelēšanu (vai Steam Link).

Jebkuram televizoram var pieslēgt šo HDMI ierici lai paverstu to par straumes ierici kas var pieslēgties internetam.

Tam ir pieejamaka saksanas cena salidzinajuma ar ieprieksejam paaudzem un tas ir apricots ar USB-C darbinamu Siri Remote un atjauninatu A15 Bionic procesoru.

Apple TV atbalsta visas galvenas straumes pakalpojumus tostarp Prime Video Netflix un Hulu.

Jebkurš var izmantot Apple TV lai straumetu lietotnes un atspogulotu savu ekrana saturu no Mac iPhone vai iPad jo tas ari atbalsta AirPlay funkciju.

Vienigie straumes multimediju atskanotaji kas atbalsta AirPlay funkciju ir Apple TV un Roku.

10. Speles konsoles

Katra Xbox un PlayStation konsole kas tiek izmantota sodien darbojas ka televizora straumes ierice. Daudzi Xbox un PlayStation modeļi ļauj straumet saturu no pakalpojumiem piemera Amazon Prime Video Netflix Hulu Disney+ Max YouTube Apple TV+ un citiem bez ipasa gudraja televizora.

Xbox One Xbox Series S un Xbox Series X var efektivi aizstajet visus gudros televizorus. Lai gan Xbox 360 ir vecaks un tam ir mazak programmatūras lejupielades iespejas tas tomēr atbalsta lielu skaitu straumes kanalu.

Noslēgums

Lidz sim šaja raksta mes esam dalijusies ar 10 iericem kas var palidzet jusu televizoru parverst par gudro televizoru. Ka mes minijam saka ikviens var to izdarit pats.

Tadel jus varat izveleties jebkuru no šiem iericem vai lidzekliem kas jusam vislabak patik un sakiet baudit prieksrocibas ko sniedz gudrais televizors.

Ja jusam ir kadi jautajumi jus varat brivi izteikt sevi komentaru sadala vai sutit mums epastu un jus tiksiet apkalpoti.

BUJ

Ka es varu padarit savu televizoru par Bluetooth?

Izvelieties Skaņa sekojot Skaņas izvade no Iestatijumi menu jusu televizora. Ja opcija Bluetooth Skaļrunis Saraksts paradas tad jusu televizors atbalsta Bluetooth funkciju.

Ka es varu sanemt Netflix uz mana nestandarta televizora?

Jus varat izmantot straumes ierici piemeram Chromecast Firestick vai Roku lai sanemtu Netflix uz nestandarta televizora. Ka alternativa jus varat izmantot HDMI kabeli lai pieslegtu jusu telefonu vai klensera datoru pie jusu televizora.

Vai ir veids ka es varu parverst savu televizoru par gudro televizoru?

Viens no pieejamakiem variantiem lai parverstu jusu televizoru par gudro televizoru ir iegadaties HDMI kabeli. Jus varat pieslegtu lielako dalu moderno viedtelefonu planšetdatoru un klensera datoru tieši pie jusu HDTV izmantojot HDMI kabeļus vai MHL vai HDMI konverteri. Tad televizors radis to kas ir uz ierices ekrana.

Ka es varu pateikt vai mans televizors ir gudrais televizors?

Jusu televizora tālvadibas pults Home vai Menu pogas var izmantot lai redzet vai jusu televizors ir gudrais. Ja jus redzat daudz kvadratu ar maziem TV šovu reklamam vai lietotnu logotipiem piemeram Netflix un YouTube tad tas ir gudrais televizors.

Vai televizors var but gudrais bet ne Android?

Daudzi cilveki varbut sacis ka Android TV butiski ir gudrais televizors sakara ar to lidzigibu. Bet ne katrs gudrais televizors ir Android TV. Tomer starp gudrajo televizoru un Android TV pastav dazas butiskas atskiribas kas var ietekmet jusu izveles lemumu.