2023. gada 10 labakie trakbola pelu atsauksmes

2023. gada 10 labakie trakbola pelu atsauksmes

Labakie Trackball Peles Atsauksmes

Trackball pele ir ergonomiska alternativa parastajai pelei un ipasi piemerota cilvekiem, kas cieš no RSI simptomiem vai citam roku vai roku problemam.

Ar trackball peli, peles radataja kustiba netiek radita, parvietojot peli, bet gan rullot loditi ar savu cikspirkstu vai citu pirkstu.

Ta ir aprlkota ar apaļo loditi, tapec nav nepieciešams parvietot roku, tadejadi samazinot slogu uz plaukstas locitavu un daudziem tas patik.

Viens no pievilcigajiem aspektiem ir tas, ka ta neizsmeļ rokas un plecus un neaiznem daudz vietas.

Taču tas tiek pardots dazadu razotaju un zimolu, piemeram, Logitech un Kensington, izstradajumu klāsta, un lodites pozicijas un savienojuma metodes atškirīgas.

Šaja raksta mes esam apskatijusi 10 labakas trackball peles 2023. gada spelem, kas ievērojami ietekmes jusu spelesanas pieredzi un ievērojami uzlabos jusu spelesanas prasmes.

1. Logitech MX ERGO

Vispopulārākā trackball pele ir Logitech pele. Novērtēju, ka tā atbalsta gan bezvadu, gan Bluetooth savienojumu.

Klišķa sajuta un peles turēšanas ērtums ir izcilas.

Nevarēju nepamanīt, ka apdare bija par pakapi augstāka nekā citām trackball pelēm.

Logitech MX Ergo trackball pele nesaudzīgi ir labakais sniegums un bagatigas funkcijas šeit uzskaititajās opcijās.

Šai pelei ir 8 pogas, un šīs trackball peles 8 pogas ir pilnībā pielāgojamas, padarot to vel universālāku. Tajā pat iekļauta diezgan liela 40 mm lodite, kas vienmēr ir lieliski.

Tai ir ergonomisks dizains, kas viegli iederas jūsu rokā, un baterija ir perfekta.

2. Kensington Pro Fit Ergo Vertical

Kensington trackball pele nāk ar strauju slīpumu 60 grādu leņķī.

Ergonomiski apstiprināts dizains. Visas dienas komfortu nodrošina ergo dizains ar 60° slīpumu un dabisku rokas satveršanas pozīciju, lai uzlabotu plaukstas locitavas, roku un plecu izlīdzināšanu, maksimizējot komfortu un samazinot iespējamo sasprindzinājumu.

Jūs varat arī vienlaikus pieslēgt to trīs dažādām ierīcēm, kas ir patiešām izcils šīs peles aspekts.

Tur ir daudz pogu un laba sekojamiba. Tomēr ritenis jūtas gludāks ar M575. Izmantojot specializetu programmatūru, varat piešķirt pogas un regulēt rādītāju un ritināšanas atrumu.

Tai ir spēcīga baterija, kas ilgst vairak neka 18 menešus, vai ne? vismaz jums nav jāuztraucas par bateriju mainīšanu atkal un atkal.

3. Kensington Orbit Trackball Mouse

Ši pele ir lēta salidzinajuma ar citam trackball pelēm.

Apsverot funkcionalitati, izmaksu veiktspēja ir diezgan laba. Tomēr koncepcija ir laba un to var viegli lietot edot vai rakstot kaut ko.

Ši pele piedava lielisku komfortu spelejot. Tadel tas ir variants, ko mes augsti iesakam, un jus neliksiet zalot par ši produkta iegadi.

Vel viena priekšrociba ir tas, ka tas ir optimizets gan labrocigiem, gan kreisrocigiem lietotajiem, tadel šim produktam nav trukumu.

4. Elecom Relacon

ELECOM Relacon Bluetooth ir visergonomiskaka, rokas turama pele jebkuram gadījumam. Tam ir jutiga ritoša lodite un frekvences stabils 2.4GHz uztverējs

Relacon ir iespejams Elecom visunikalakais un funkcionalakais pelis, kas butu pazistama ikvienam, kurš kada bridi lietojis modernu speļu kontrolieri.

Tas atbalsta ertu dzivi ka talvadibas loma, kas ļauj baudit saturu gulejot vai atputojoties.

5. SANWA 2.4G Wireless Ergonomic Trackball Mouse

Sanwa trackball pele ir lieliska cenas un kvalitates attiecibu opcija, jo tas piedava dazadas opcijas lietotajam par labu cenu

Šis trackball piedava augsti ergonomisku dizainu, taja iekļauta ari 34 mm lodite, kas piedava lielisku līdzsvaru starp ergonomiju un precizitati.

Tai ir kopa 2 pogas un tas bezvadu savieno ar jusu datoru. Lai gan Sanwa ir salidzinoši jauns datoru periferijas zimols, jums tomēr tiek piedavata 1 gada garantija.

6. Kensington Expert Wireless Mouse

Kensington Expert K72359WW trackball pele ir perfekta izvele daudziem profesionaliem terminos konstrukcijas un uzticamibas ziņa.

Ta ir augsti ergonomiska un erta, taja ari piedavatas kopa 4 pogas. Jūs ari sanemat ar to 55 mm loditi, kas ir daudz lielaka neka lielakajai dalai citu opciju.

Ta bezvadu savieno ar jusu datoru un tas izmanto loti lielu loditi labakai atļaujai.

7. Perixx PERIMICE-713 Wireless Ergonomic Vertical Mouse

Tai ir Ergonomisks Dizains ar 6 pogu dizainu. Vertikala pele veicina dabisku roku stāvokli, izmantojot peli ilgstošai ertumam.

Neskatoties uz to, ka tas ir ieejas limena pele, jūs joprojam sanemat bezvadu savienojumu pateicoties iekļautajam RF donglam.

Ta ir piecu pogu plus ritentiņa pele ar lidz pat 2000 DPI izškirtspēju un lidz pat 10m diapazonam.

Tai ir tikai 1 gada ilga garantija, bet šis Perixx peles buvniecibas kvalitate joprojam ir diezgan lieliska, padarot to salidzinoši uzticamu.

Piezime: tas nav ista trackball pele.

8. EIGI IS 2.4G Ergonomic Trackball USB Mouse

Eigiis ir vel viens mazaks datorperiferijas zimols, bet tam ir unikals funkcijas un dizains, un tas atškirīgs no citiem.

Ta ir izveidota rokas lietošanai un jūs sanemat ar to 4 pogas. Tas izmanto mazaku 15 mm loditi, kas varbut nefunkcione tik labi ka citi.

Šis trackball bezvadu savieno ar jusu datoru un tam nāk ar 1 gada garantiju.

Ta ir diezgan pieejama un budžeta draudziga, ņemot vera iekļautas funkcijas, bet izmers ir nedaudz mazs.

9. Kensington SlimBlade

SlimBlade Trackball ir unikals pateicoties tā griešanas ritināšanai. Vienkarsi pagrieziet loditi malā un jūs braucat augšup un lejup pa dokumentiem un tīmekļa lapam.

Kensington SlimBlade ir četras pogas, kas unikali integrētas (faktiski daļa no) korpusa.

Ta nāk ar nelielu slīpuma leņķi, lai mums dotu ergonomisku sajutu, lai novērstu jebkada veida sapes musu rokas.

Lodite var noņemt no pamatnes, tadel jūs varat viegli to iznemt un notirit.

Ari jūs sanemat papildus 2 pogas augšdaļa, lai mes varetu to pilnigi pielagot musu vajadzibam. Tam ir sudraba metaliska apdare, kas padara to vel pievilcigaku un miļaku.

10. Jelly Comb Bluetooth Trackball Mouse

Ja esat meklejis visur labako bezvadu trackball peli, mēs domajam, ka jums patiks Jelly Comb Bluetooth Trackball Pele.

Ši inovativa trackball pele piedava divus savienojuma režimus, kas padaris portativo lietošanu vieglaku neka jebkad agrak. Pirma opcija ir savienojums caur USB nano uztverēju, kas atrodas peles apakšdaļa, un otra – caur iebuveto Bluetooth režimu.

Nobeigums

Beigas jums jāatrod pele, kas ir perfekta jusu lietošanai un jusu rokas konfiguracijai.

Mes ceram, ka pec šis rokasgrāmatas lasīšanas jūs varat samazinat savas opcijas un iegut labako trackball peli sev