2023. gada 5 labākie digitālie logu displeji

2023. gada 5 labākie digitālie logu displeji

Priekšrocības digitālo logu displeju izmantošanai uzņēmumiem

Digitālie logu displeji ir reklāmas, kas parādās aiz veikala loga. Atšķirībā no parastā televizora, digitālais logu displejs ir īpaši izstrādāts, lai būtu redzams aiz stikla garāmgājējiem.

Tas ir efektīvs uzmanības piesaistītājs jūsu zīmolam

Acīmredzams digitālais logu displejs ir galvenokārt liels zīme, kas var piesaistīt garāmgājēju uzmanību. Jums ir labākas izredzes piesaistīt klientus savam veikalam, jo digitālais displejs bieži ietver kustību grafiku un citus pievilcīgus elementus.

Mainīt jūsu ziņojumu ir vienkārši

Spēja pārbaudīt un uzlabot jūsu ziņojumu ir būtiska jebkuras reklāmas kampaņas sastāvdaļa. Digitālais logu displejs izmanto digitālo saturu, padarot to vienkārši atjaunināmu jebkurā laikā.

Tas rada pieaugumu gājēju satiksmē

Pievilcīgs digitālais displeja saturs var mācīt, izklaidēt vai pārsteigt skatītājus, sniedzot viņiem iemeslu apmeklēt jūsu veikalu un iegādāties no jums.

Iepazīstieties ar digitālajiem logu displejiem

Zīmoli ar fiziskiem mazumtirdzniecības veikaliem var izrādīt savu inventāru un radošo izpausmi, izmantojot digitālos logu displejus. Digitālie logu displeji ir efektīvs un efektīvs reklāmas veids, ko katram uzņēmumam vajadzētu apsvērt.

Turklāt, salīdzinot ar tradicionālajiem displejiem, digitālie logu displeji ir izstrādāti, lai ražotu augstu spilgtuma līmeni vismaz 700-1000 nits. Tas nodrošina, ka tekstu var lasīt spilgtā saules gaismā.

Tas ir ļoti izdevīgi

Kopumā digitālie reklāmas ekrāni ir ekonomiski izdevīgāki un rentablāki nekā tradicionālie reklāmas ekrāni.

Tas var ietekmēt gājēja lēmumu pirkt

Digitālais reklāmas ekrāns paredzēts sabiedrības informēšanai un informācijas izplatīšanai, galvenokārt reklāmas veidolā.

Tas rada vizuālo efektu

Salīdzinot ar tradicionālajiem zīmēm, digitālie reklāmas ekrāni var kalpot kā komunikācijas un informācijas līdzeklis interesantos un daudzveidīgos veidos.

Tas var palielināt pārdošanu un ieņēmumus

Uzņēmumiem ir tieša kontrole pār to, cik daudz pārdošanas viņi veic un cik daudz naudas viņi ienes, izvēloties pareizo teksta, attēlu un video satura kombinācijas.

Tas noved pie uzlabotas klientu apmierinātības

Digitālie reklāmas ekrāni ir būtiski, lai nodrošinātu apmierinošu klientu pieredzi, saglabātu klientus laimīgus un garantētu, ka klientiem ir vienmērīga darbība, strādājot ar jūsu uzņēmumu.

Digitālo logu displeju veidi

1. DynaScan iekštelpu augstas spilgtuma sērijas Digitālais Logu Displejs

DynaScan displeji ir uzstādīti visā pasaulē, lai tos izmantotu mazumtirdzniecības logiem, viedajiem pilsētu risinājumiem un iepirkšanās centriem. Tie ir izstrādāti ar zemu enerģijas patēriņa režīmu, inteliģentu termiskās vadības funkciju un patiesu krāsu kalibrēšanu.

2. HiSense loga virsmas augstas spilgtuma Digitālais Logu Displejs

HiSense 55 collu 2500 nits augstas spilgtuma LCD paneļa tips ir vēl viena lieliska izvēle digitālajiem logu displejiem. Ekrāna šaura apmale un spilgta attēla kvalitāte padara to viegli uzstādītu un piesaistīs skatītaja uzmanibu jebkuram apgaismojumam.

3. LG XS4G-B sērijas loga virsmas digitālais Logu Displejs

LG XS4G-B sērija ir lielisks rīks, lai sasniegtu un piesaistītu jūsu zīmola klientus, runājot par loga displeja reklam̧as ekraniem.

4. Samsung OMN sērijas Digitālais Logu Displejs

Samsung OMN displeju sērija tika radīta ar domu par loga displeja reklam̧as sistēmam, un tajai ir plašs pielietojumu klâsts.

5. ViewSonic 55 collu CDM5500T Digitâlais Logu Displejs

ViewSonic 55 collu displeja ekrâns var bût jūsu labâkâ izvêle, ja meklêjat loga digitâlo reklâmekrânu, kas atļauj viegli pârvaldît saturu un dinamisku attêla kvalitâti.

Noslēgums

Šajâ rakstâ mês esam plaši apsprieduši, kas ir digitâlie logu displeji. Mês redzêjâm, cik noderîgi šie digitâlie displeji ir, kâ arî kâpêc tie ir labâki par tradicionâlajiem un statiskajiem displejiem.

Mûsu apspriežamie pieci digitâlo logu displeju veidi ir lieliski piemêroti reklâmam mazumtirdzniecîbas veikalos.

Atcerieties, ka mês redzêjâm daudzas konkrêtas digitâlo logu displeju priekšrocîbas:

  • Palielinâta klientu iesaiste un zîmola ietekme
  • Pârdošanas pieaugums
  • Zîmola veicinâšana
  • Vairâk vizuâlâs ietekmes radîšana utt.

Nav šaubu, ka ar digitâlajiem logu displejiem nevar kļūdît. Turklât mês mudinâm jûs izmêģinât šos digitâlos displejus un izvêlêt to, kas atbilst jûsu vajadzîbâm un palîdz sasniegt jûsu zîmola mêrķus.