2023. gada 9 labākie SSD – ātri un uzticami

2023. gada 9 labākie SSD - ātri un uzticami

Labakie SSD 2023. gada

Uzticamas glabasanas sistemas prasiba ir tik svariga un to nevar ignorēt. Pedejos piecos gados cieta diska (SSD) industrija ir strauji augusi, un 2023. gada sis trends turpinasies.

Ar tik daudzam iespejam var but gruti atrast labako SSD jusu vajadzibam.

Uzticams un jaudigs SSD ir butisks jusu datora ilglaicigai darbibai, neatkarigi no tā, vai esat profesionālis vai entuziasts.

Saja raksta ir dalits ar deviniem labakajiem SSD, kas ir testeti un uzticami.

Labakie SSD

1. Samsung 990 Pro SSD

Dazados aspektos, tostarp lasisanas un rakstisanas atrumos, energoefektivitate un siltuma izlaidē, Samsung jaunais 990 Pro ir liels uzlabojums salidzinajuma ar savu prieksgajēju, 980 Pro.

Tas ir pieejams 1TB un 2TB ietilpibas, ar vai bez siltuma izkliedes radiatora, un tam ir piecu gadu garantija.

990 Pro ir pieejams 1TB un 2TB ietilpibas, kamer 980 Pro ir pieejams 250GB vai 500GB ietilpibas.

Jus varat izveleties ari jauno disku ar vai bez siltuma izkliedes radiatora, atkariba no tā, vai jusu datoram jau ir viens vai ja jus instalejat disku klēpjdatorā.

Cietā diska kontrolieris ir aprīkots ar modernu termisko funkciju, kas novērš tas parakstisanu.

Lielakas ietilpibas ierices ari nodrosinas optimālu sniegumu un izturibu; 2TB modelim ir 1,200 TBW vertejums.

2. WD Black SN850

Western Digital Black SN850 patlaban ir viens no labakajiem veiktspējas SSD tirgū. Tam ir labs TBW vertejums, tas ir pieejams trijas dazadas ietilpibas un tam ir piecu gadu garantija.

Kopš tas tika izlaists, Western Digital Black SN850 disks ir bijis loti stabils variants un ir ieguvis augstu vietu ka viens no labakajiem pieejamajiem variantiem.

Papildus labai veiktspējai un ietilpibai, WD Black SN850 ir solida izturibas vertejums. Tas PCIe 4.0 speja padara to par lielisku izveli entuziastu datoru buvetajiem, lai gan tas ir piemerots visiem.

WD Black SN850 ir M.2 2280 vienpusēja formas faktors un NVMe kontrolieris, DRAM mikroshēma un citas funkcijas. Sis disks ari ir pārstradats SLC kešatmina, ka ari atbalsta hibrida SLC kešatmina.

Sis disks ari ieklauj zemas blivuma paritātes parbaudes (LDPC) ECC dzinēju, ieksejo SRAM ECC un citas drosibas funkcijas, ko novērtēs visi lietotaji.

3. Crucial P5 Plus SSD

Lai gan Crucial P5 Plus nav atrakais PCIe 4.0 SSD pieejams, tas ir sapratigi cenots, ņemot vēra ātrumu un funkcijas, ko tas piedava.

Crucial P5 Plus izmanto Micron NVMe arhitekturas kontrolieri ar astoņu kanalu dizainu, kas izmanto LPDDR4 DRAM, lai paatrinatu FTL vadibu. 2TB modelis izmanto 2GB DRAM salidzinajuma ar 500GB un 1TB modeļiem katram pa 1GB.

Ja jus esat ziņkārīgs, Crucial P5 Plus secigie lasisanas un rakstisanas atrumi ir lidz pat 6,600MB/s un 4,000MB/s attiecigi.

Crucial P5 Plus piedava piecu gadu garantiju, lidz pat 1,200 TBW izturibu 2TB modelim, ka ari tas SSD rikotaju un citas klonēšanas lietojumprogrammas.

Droši var secinat, ka Crucial P5 Plus atrodas starp atrakajiem PCIe 3.0 SSD un jaunakajiem PCIe 4.0 moduliem veiktspējas ziņa.

Viss apsverot, Crucial P5 Plus ir fantastiska izvele, ja esat apņemusies iegadaties SSD savam datoram, bet velaties ieturēt stingru budžetu.

4. Samsung 870 EVO

Viens no Samsung 870 EVO diska visizcilakajiem aspektiem ir tas pieejamiba gandriz jebkura ietilpiba, no 250GB lidz 4TB.

Katrai ietilpibai ir godigs cena, bet pakapjoties pa ietilpibas kāpnem, jus noteikti tēresiet vairak naudas un sanemsiet vairak vertibu par savu naudu.

Kas vel? Samsung apgalvo, ka 870 EVO secigie lasisanas un rakstisanas atrumi var sasniegt lidz pat 560MB/s un 530MB/s attiecigi, vai ne?

Samsung 870 EVO noteikti ir loti energoefektivs disks, un nav iemesla uztraukties par termisko dusināšanu.

5. Crucial MX500 SSD

Uzticams Crucial MX500 ir viens no labakajiem SSD, kas deres lielakajai daļai klēpjdatoru un galddatoru glabasanas iericem. Tas maksā mazak, bet joprojam nodrošina cienijamu SATA veiktspēju un ir pieejams 250GB, 500GB, 1TB un 2TB ietilpibas.

Saskaņa ar Crucial, katrs atmiņas ietilpiba piedava vienu un to pašu funkciju un specifikaciju kopumu.

Crucial MX500 ir paššifrejošs disks (SED) un pilnas diska šifrešana (FDE). Tomer pirms varat izmantot diska AES-256 šifrešanas dzinēju, sistēmas BIOS jāaktivize TCG/Opal vai ATA Security komanda.

Sis diskus nodrošina piecu gadu garantija no Crucial un cienijamu 700 TBW izturibas vertejumu 2TB modelim.

Visbeidzot, Crucial MX500 SSD ir plāns 7mm korpuss, kas bieži tiek atrasts klēpjdatoros, kas padara to viegli parnest un apstradat.

6. Samsung T7 Portativais SSD

Patiešam ir pieejami tris dazadi T7 modeļi, un katram no tiem ir savas priekšrocibas un trukumi. Cilvekiem, kuriem vienkarsi nepieciešama kada ārēja glabāšana, parastais Samsung T7 ir lētaka izvele.

T7 Touch korpusam tiek pievienots pirksla nospiedumu lasitajs, kas palielina erudiciju un drošibu. Turklāt T7 Shield ir aprīkots ar noturigu korpusu un palielinatu izturibu pret krišanu, udens un putekļiem.

Visiem T7 ārējiem SSD ir vienads USB-C 3.2 (Gen 2) standarts, kas atbalsta 10Gbps parneses atrumus un atbalsta lidz pat 1,050MB/s lasisanas un 1,000MB/s rakstisanas atrumus.

Neviena no tiem vai pirksla nospiedumu skaneris nav integrēts, visi diski piedava 256 bitu AES šifrešanu un paroles drošibu, lai saglabatu jusu datus drošus.

Viena no labakajam sis SSD funkcijam ir tas, ka tas nāk ar Samsung portativo SSD Plus programmatūru. To var izmantot pirksla nospiedumu lasitaja iestatīšanai, un process ir tads pats ka pirksla nospiedumu autentifikacijas iestatīšanai viedtelefonos.

7. SanDisk Extreme Pro SSD V2

Izmantojot USB 3.2 (Gen 2×2) saskarni, SanDisk Extreme Pro V2 ir portativais SSD, kas ir atrs, drošs un noturigs. Tas ir ideali piemerots profesionāļiem un pieredzejusiem lietotajiem jo piedava fantastisku veiktspēju, noturibu un darbojas ar dazadiem iericem.

Izmantojot Gen 2×2 savienojumu, SanDisk Extreme Pro V2 var parnest datus ar atrumu lidz pat 2,000MB/s un tas ir pieejams ietilpibas 1TB, 2TB un 4TB.

Turklāt tam ir aparatūras šifrešana ar 256 bitu AES kas salidzinajuma ar savu prieksgajēju, kuram bija AES 128 bitu šifrešana, ir nozimigs uzlabojums. Tas palielina jauna diska drošibu, ko novērtēs katrs lietotajs.

8. Black SN750

WD Black SN750 ir fantastiska izvele klēpjdatoriem, kas veic sajaucamus darbus, piemeram video redigešanu un speles spelešanu.

Disks labi veic secigos darbus un tam ir laba energoefektivitate, bet salidzinajuma ar savu galveno konkurentu Samsung 970 Evo tas atpaliek nejaušos lasisanas un rakstisanas operacijos.

Ta ka SN750 patlaban ir ieverojami letaks neka konkurence tas tagad ir disku izvele vairumam lietotaju.

9. Crucial X8

Viena no labakajam portativajam SSD ko jus atradisiet ir Crucial X8 SSD del ta maza izmera un neticami atriem atrumiem.

X8 nodrošina secigos lasisanas un rakstisanas atrumus attiecigi 933MB/s un 878MB/s ka ari labu nejaušo I/O veiktspēju. Tas butiba ir NVMe disks ievietots maza pielagota konteinerā.

Tas nodrošina ka speles ieladejas atrak un faili tiek parnesti mirklī ka ari padara to erudicigi parnest apkart majai vai birojam. Disks var tikt izmantots spelem Xbox Series X/S Xbox One PS4 un PS5 ka ari darbojas uz PC un Mac datoriem.

Nobeigums

2023. gada izvele labakais SSD jusu vajadzibam bus svariga lemuma.

Musu izveles piedava lieliskus SSD kas der jusu vajadzibam neatkarigi no tā vai meklejat augstako veiktspēju uzticamako labako cenu vai vislielako glabasanas vietu.

SSD var but gudra investicija kas uzlabos jusu datora pieredzi del tas atraka atruma ietilpibas un uzticamakas datu glabasanas.

Nepietiek tikai apsvērt cenas formas faktoru glabasanas vietu un atrumu kad veicat pirkumu lemumu.

BUJ

Vai SSD var sabojaties divos gados?

SSD nav neiznicinami un var sabojaties pirms tie sasniedz to paredzeto muzigo ilgumu septini lidz desmit gadi.
Lielaka strategija ir but gatavam neizbēgamai sabojasanai. Jums gan nebūs jāsatraucas par SSD problemam ja jus zinat ka atpast kad SSD nedarbojas pareizi un ka sevi pasargat.

Cik ilgi kalpo SSD?

SSD ir loti uzticami jo tiem nav nevienas kustigas dalas. Patiesiba lielaka daļa SSD var kalpot vairak neka piecus gadus kamer visizturigakie modeļi var kalpot vairak neka desmit gadus.

Kas izraisa SSD sabojasanu?

Solid state diskus sabojasanu var izraisit slikti sektori vai virusa bojajumi. Gaidiet ka bojati dati un īssavienojumi ari izraisīs SSD sabojasanu.
Smags trieciens udens bojajumi vai pat īssavienojumi var sabojat SSD NVMe vai PCIe disku.