21 labākās Kajabi alternatīvas kursu veidotājiem (2024)

21 labākās Kajabi alternatīvas kursu veidotājiem (2024)

Vai esat tiešsaistes kursu veidotājs, kas meklē ideālu platformu, lai izvietotu un pārdotu savus kursus?

Kamēr Kajabi ir populāra izvēle, tā var nebūt labākā iespēja visiem, īpaši ņemot vērā tās cenu plānus. Labā ziņa ir tā, ka ir vairākas lieliskas Kajabi alternatīvas, katra ar savu funkciju un priekšrocību kopumu.

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažas labākās Kajabi alternatīvas, koncentrējoties uz tādiem faktoriem kā lietotājam draudzīga saskarne, kursu veidošanas funkcijas, cenas un klientu atbalsts.

Vai jūs tikko sākat darbu ar ierobežotu budžetu vai esat pieredzējis kursu veidotājs, kas meklē pieejamāku variantu, mēs jums palīdzēsim.

No platformām, kas piedāvā bezmaksas plānu vai bezmaksas izmēģinājumu, līdz tām, kas nodrošina neierobežotus kursus un uzlabotas automatizācijas funkcijas, mēs palīdzēsim jums atrast labāko tiešsaistes kursu platformu jūsu vajadzībām.

Mēs arī ņemsim vērā būtiskas funkcijas, piemēram, video satura atbalstu, tiešraides pasākumus un kopienas veidošanas rīkus, lai nodrošinātu, ka varat radīt aizraujošu mācību pieredzi saviem studentiem.

Tātad, ja esat gatavs atklāt labākās Kajabi alternatīvas un atrast ideālu platformu, lai paceltu savu tiešsaistes kursu biznesu uz nākamo līmeni, ķeramies pie darba!

21 labākās alternatīvas Kajabi

Kajabi ir kļuvis par ievērojamu vārdu tiešsaistes kursu un biznesa platformu arēnā, piedāvājot dažādus rīkus satura radītājiem un treneriem.

Taču ir vairāki iemesli, kāpēc kāds varētu meklēt alternatīvas šim pakalpojumam.

Bet vispirms šeit ir labākās alternatīvas Kajabi:

 • Teachable: Lietotājam draudzīga platforma, kas koncentrējas uz kursu veidošanu un pārdošanu, piedāvājot pielāgojamas nosēšanās lapas, maksājumu apstrādi un filiāļu vadību.
 • Thinkific: Intuitīva kursu veidošanas platforma ar iebūvētiem mārketinga rīkiem, pielāgojamiem veidnēm un spēcīgām integrācijām jūsu tiešsaistes izglītības biznesa paplašināšanai.
 • Podia: Viss vienā platforma digitālajiem radītājiem kursu, biedrību un digitālo lejupielāžu pārdošanai ar e-pasta mārketinga un klientu komunikācijas funkcijām.
 • Kartra: Visaptveroša platforma ar rīkiem nosēšanās lapu, e-pasta kampaņu, biedrību vietņu un video mitināšanai, kā arī uzlabotas automatizācijas un filiāļu vadības funkcijas.
 • ClickFunnels: Mārketinga orientēta platforma, kas palīdz lietotājiem izveidot pārdošanas kanalus, nosēšanās lapas un biedrību vietnes, ar spēcīgu uzsvaru uz konversijas optimizēšanu.
 • Mighty Networks: Kopienas vadīta platforma, kas ļauj radītājiem veidot un pārvaldīt biedrības, kursus un pasākumus zīmola mobilajai lietotnei un tīmekļa vietnei.
 • Simplero: Viss vienā platforma, kas apvieno kursu veidošanu, e-pasta mārketingu, nosēšanās lapas un automatizēšanu treneriem un radītājiem.
 • Systeme.io: Visaptveroša platforma ar rīkiem kursu veidošanai, e-pasta mārketingam, emuāru pārvaldībai un filiāļu programmām, kas paredzētas lietošanas vienkāršībai.
 • New Zenler: Bagātīgu funkciju platforma, kas atbalsta kursu veidošanu, biedrību vietnes, tiešraides un spēlēšanas elementus studentu iesaistīšanai.
 • LearnWorlds: Interaktīva kursu veidošanas platforma ar uzlabotiem līdzekļiem kā video balstīta mācība, interaktīvie e-grāmatas un iebūvēti sociālais mācību rīki.
 • Xperiencify: Platforma, kas koncentrējas uz aizraujošas, spēlificētas mācību pieredzes radīšanu ar interaktīvu video, novērtējumiem un studentu analītiku.
 • Spotlightr: Viss vienotajai platformai tiešsaistes kursu izveidei un pārdošanai ar uzsvaru uz interaktīvu mācību pieredzi un kopienas veidošanu.
 • WishlistMember: Biedrības vietnes spraudnis WordPressam, kas ļauj lietotajiem izveidot un pavalidit tiešsaistes kursus biedribas un digitalo produktu pardosanu.
 • Ruzuku: Kursu veidošanas platforma ar vienkarsu soli pa solim pieeju tiešsaistes kursu dizainam un palaisanai ar iebuvetiem studentu iesaistes rikiem.
 • AccessAlly: WordPress spraudnis kas integrējas ar mazrketinga automatizacijas platformam lai izveidot biedribas vietnes tiešsaistes kursus un digitalo produkt pardosanas kanalus.
 • Teachery: Vienkarsa lietotajam draudziga platforma tiešsaistes kursu izveidei un pardosanai ar uzsvaru uz lietojamibas vienkarsibu un pieejamibu. Teachery piedava neierobezotus kursus un studentus pielagojamas pardosanas lapas un e-pasta marketings integracijas.
 • Udemy: Lielais tiešsaistes macibu tirgus kur instruktori var izveidot un pardot kursus pasaules auditorijai. Udemy nodrosina rikus kursu izveidei marketings un student pavaldisanai kameras apstradi un kurs piegadi.
 • LearnDash: WordPress spraudnis kas parvers jus tinekla vietni par jaudigu macibu vadibas sistemu (LMS). LearnDash piedava virkni funkciju kurs izveidei pardosanai tostarp kvizu sertifikatu un lietotaju pavaldisanai.
 • Graphy: Viss vienotaja platforma tiešsaistes kurs izveidei un pardosanai ar uzsvaru uz interaktivam macibu pieredzi. Graphy piedava funkcijas ka spelifikacija tiešraides un kopienas forumi lai iesaistitu studentus un veicinatu macisanos.
 • Academy of Mine: Balta etikete tiešsaistes kurs platforma kas atljauj jums izveidot un pardot kursus zem sava zimola. Academy of Mine piedava virkni pielagosanas opciju ka ari funkcijas ka kurs komplekti abonementa plani un filial vadiba.
 • Passion.io: Mobilais pirmais platforma tiešsaistes kurs izveidei un biedribas vietnu pardosanai. Passion.io ļauj jums izveidot zimola mobil lietotni jus kursiem ar funkcijam ka ieksejas pirkumi push pazinojumi un kopienas forumi.

Iemesli alternatīvu meklēšanai

Ir vairaki motivacijas alternativu meklejumiem Kajabi biezi saistiti ar konkretam lietotaju vajadzibam un preferences. Daži bieži iemesli ietver:

 • Izmaksu efektivitate: Kajabi var tikt uztverts ka augstakas cenas opcija mudinot lietotajus meklet budzetam draudzigakas platformas.
 • Funkciju kopa: Lietotajiem var but nepieciesamas konkretas funkcijas vai integracijas ko Kajabi nepiedava.
 • Lietojamibas vieglums: Individi var velities platformu ar intuitivaku lietotaja saskarni vai vienkarsaku macisanos likmi.
 • Pielagosana: Var but nepieciesama lielaka pielagosanas opciju neka to atljauj Kajabi.
 • Paplasinasana: Uznemumi augot var praset platformu kas efektivak paplasinas ar vinu augsanas vajadzibam.
 • Nisas prasibas: Dazi satura raditaji vai treneri var praset rikus kas ir pielagoti konkretai nisai ko Kajabi varbut pilnigi neatbalsta.

Lai iegutu detalizetaku funkciju un cenu salidzinajumu interesenti var aplukot Kajabi pret WordPress vai Shopify pret Kajabi.

Faktori ko apsvērt izvēloties alternatīvu

Meklejot Kajabi alternativas vairaki faktori noliek lidzi lai nodrosinatu ka izveleta platforma atbilst viena biznesa merkiem. Šeit ir dazi apsvaramie faktori:

 • Funkcionalitate: Noversiet vai platforma atbalsta visas nepieciesamas funkcijas piemeram kurs izveidi biedrib vadibu un e-pasta marketings.
 • Integracijas: Iepazistieties ar treso person aplikacijam un pakalpojumiem ar kuriem platforma var integreties.
 • Lietotaju atbalsts: Izmeklejiet klient apkalposanas un tehniska atbalsta limeni ko sniedz.
 • Cenu struktura: Noversiet izmaksas tostarp jebkuras sleptas maksas vai dariguma izdevumus.
 • Lietotaja pieredze: Parbaudiet lietotaju atsauksmes un liecibas lai novertetu kopigo apmierinatibu ar platform pieredzi.
 • Analyze un atskaites: Parliecinieties ka platforma piedava spetigus analyze un atskaites rikus lai palidzetu sekot sniegumam un pieņemt datiem balstitus lemumus.
 • Mobilais atbildigs: Taka daudzi lietotaji satura saturu caur mobilajam iericem platformai jabut mobil draudzigam risinajumam.

Lai iegutu ieskatu ka uznemumi izmanto Kajabi un ko vini var meklet alternativa vertigi var but apskatit gadiguma petijumus par uznemumiem kas izmanto Kajabi.

Izveloties pareizo platformu ir kritiska lemuma satura raditajiem un treneriem. Tas ietekme veidus ka vini parvalda savus Kajabi produkt pardosanas efektivitate savus Kajabi nosedosanas lapas kvalitati un savus Kajabi video mitinasanas pakalpojumus.

Rupiga petnieciba un apsvaretie faktori augstak minetie lietotaji var atrast piemerotu Kajabi alternativu kas atbilst vinu konkretajam Kajabi izmantosanai un uzlabo vinu Kajabi pakalpojumus.

Viss vienota platforma

Meklejot Kajabi alternativas visvienota platforma biezi pasniedz sevi ka visaptverosa aizstatajs. Sis platformas piedava riku komplektus kas paredzeti satura raditaju un trener atbalstisanai dazados vinu tiešsaistes biznesa aspektos.

Parskats par visvienota platformam

Viss vienota platforma ir integreti risinajumi kas apvieno vairakas funkcijas piemeram kurs izveidi biedrib vadibu e-pasta marketings un tinekla vietnes buvesanu viena pakalpojuma.

Tie merketi sniegt neplissto pieredzi raditaji kuri dod prieksroku visiem saviem rikiem zem viena jumta. Sis integracija likvide nepieciesamibu pec vairakam abonementiem un nodrosina ka dazadas sistemas strada efektivi kopigi.

Priekssalejas un trukumi visvienota platformam

Viss vienota platformam ir savs prieksrocibu un trukumu kopums ko satura raditaji varetu apsvet pirms lemuma pienemsanas.

Priekssalejas:

 • Ertiba: Vienkarsina operacijas centralizejot dazadas funkcionalitates viena sistema.
 • Kopums: Nodrosina ka visi riki labi strada kopigi sniedzot vienotu lietotaja pieredzi.
 • Ietaupits laiks: Samazina laiku ko pavada parvaldot vairakus pakalpojumus un integracijas.
 • Atbalsts: Piedava centralizetu atbalstu dazadam platform funkciju.

Trukumi: