AirPods 3 varētu debitēt Apple pasākumā "Unleashed" 18. oktobrī

Dizains

Apple analitiks Mings-Ci Kuo apgalvo, ka nakamie AirPods izskatisies loti lidzigi AirPods Pro, un foto, ko publicejis LeaksApplePro Twitteri, to apliecina. Foto attelo baltas ausis, kas ir loti lidziga forma AirPods Pro, bet acimredzot trukst Pro baltas silikona ausu uzgaļus. Uzlades kaste ari izskatas nedaudz augstaka neka ta, kas nāk ar AirPods Pro.

Ja attelotie auskari patiešām ir īstie, tie apstiprina to, ko Korejas blogs The Elec apgalvoja 2020. gada – ka jaunie auskari ir paredzeti “tiem, kas patik AirPods Pro forma un piemērotība, bet neizmanto trokšņu slāpēšanu”. Silikona ausu uzgaļu trūkums ir spēcīgs iemesls uzskatīt, ka jaunajiem AirPods nebūs ANC.

Slīpi kātiņi ari šķiet, ka aizgūti no AirPods Pro spiediena jutīgajām vadības pogām, kas aizstās pašreizējo AirPods kustību jutīgo pieskārienu vadību.

Nosaukums: AirPods 3, AirPods Pro Lite vai AirPods+

Minēt Apple nosaukumu jaunajiem produktiem var būt gandrīz tikpat aizraujoši kā minēt, ko tie darīs un cik daudz tie maksās. Šajā brīdī uzņēmuma vēsturē dažas nosaukuma tendences ir acīmredzamas. Apple patīk dot saviem iPhone un iPad nosaukumus, kas izmanto skaitļus, vārdus un burtus, piemēram, iPhone 11, iPad Pro un iPhone SE. To pašu nevar teikt par citiem tā produktiem, piemēram, Apple TV, iMac, MacBook utt., visi no kuriem ir izvairījušies no skaitļiem, lai norādītu, cik jauni tie ir.

Tā kā šis modelis ir acīmredzams, mēs domājam, ka ir maz ticams, ka AirPods 3 patiešām tiks saukti par AirPods 3. Daudzi ir spekulējuši, ka tie varētu tikt saukti par AirPods Pro Lite, jo to dizains ir līdzīgs AirPods Pro. Bet “Pro Lite” šķiet dīvaini. Kā kaut kas var būt gan “pro”, gan “lite”? Vai tas nav pretrunīgi?

Mēs domājam, ka daudz ticamāk ir tas, ka Apple uzskatīs savus nākamos AirPods vienkārši par paaudžu atjauninājumu – tātad “AirPods 3. paaudze” – vai arī izmantos “plus” no Apple TV+, tātad AirPods+.

Ja šie jaunie auskari atrodas starp esošajiem AirPods un AirPods Pro pēc funkcijām un/vai cenas un īpaši ja Apple nolēms saglabāt visus trīs klāstā, tad tos saukt par AirPods+ būtu ļoti saprātīgi.

Taču Kuo, kuram ir apbrīnojama izsekošanas ieraksts par Apple prognozēm, turpina tos saukt par AirPods 3.

Labāka skaņa

Sākotnēji tika domāts, ka AirPods 3 izmantos AirPods Pro silikona uzgaļus, tādējādi automātiski piedāvājot labāku skaņas kvalitāti nekā esošie AirPods. Pilnībā noslēgta auss kanāla nozīmētu to, ka radītā skaņa nevar izbēgt un konkurentu ārējās skaņas nevar iekļūt. Bet atvērts dizains bez tieša blīvējuma pret auss kanālu ir ierobežojumi tam, cik labi tas var skanēt.

Weinbach norāda, ka lai gan skaņas kvalitāte nebūs liels atšķirība no pašreizējiem AirPods, AirPods 3 vajadzētu nodrošināt labāku basu atbildi pateicoties to nedaudz pārskatītajai formai.

Earin A-3, kas tika izlaists šogad sākumā, pierāda, ka šie atvērtie dizaini var skanēt labāk nekā pašreizējie AirPods, bet ir maz ticams, ka tie skanēs tik labi kā AirPods Pro.

Telpiska audio

Apple visu 2021. gadu ļoti stipri sita telpiskā audio bungas, vispirms ar atbalstu galvas izsekošanai Dolby Atmos filmām iPhone, tad Apple TV 4K un visbeidzot kā uzlabotu pieredzi Dolby Atmos Music caur uzņēmuma straumēšanas mūzikas platformu Apple Music.

Un lai gan jums nav nepieciešami īpaši sensori, lai izbaudītu standarta Dolby Atmos Music no Apple Music (patiesībā jebkura veida vadu vai bezvadu austiņas darbosies), papildu dimensija, ko rada galvas izsekošana, pagaidām ir ekskluzīva Apple ierīce un balstās uz sensoriem, kas iebūvēti AirPods Pro un AirPods Max. Ņemot vērā to, ka Apple šķiet ļoti apņēmusies izsekot galvas kustībām audio ierakstiem, ir ļoti ticams, ka arī AirPods 3 būs nepieciešami sensori šai funkcijai.

Dažas trokšņu slāpēšanas funkcijas

Lai gan ANC parasti saistīts ar noslēgtiem auss kanāla dizainiem, tas lēnām mainās. Samsung ieviesa šo funkciju savos Galaxy Buds Live, kas neietilpst auss kanalā. Pieņemot, ka Samsung centieni šajā jomā nav sevišķi veiksmīgi izrādījušies, tas nenozīmē, ka Apple saskarsies ar līdzīgām problēmām.

Ir vērts atcerēties, ka AirPods Pro joprojām ir starp vislabākajiem ANC auskariem, ko esam testējuši – Apple acīmredzami zina vienu vai divas lietas par to, kā labi veikt ANC.

Neskatoties uz to, The Elec ziņojums, kur citēts korejiešu piegadātajs, kas apgalvo ražo daļu no mikroshēmu aparatūras nākamajiem AirPods, saka, ka šie jaunie auskari nebūs nekāda veida trokšņu slāpēšana.

Kaulu vadība?

Apple patents kaulu vadības audio tika pamanīts AppleInsideris spekulēja par to, ka Apple varētu izmantot šo tehnoloģiju nākotnes AirPods dizainam.

Kaulu vadības audio apiet ārējo auss un auss kanalu un nodod skaņas mūsu iekšējai auss vibrējot kaulu materiālu mūsu galvaskausos. Tas ir pieradis efektivitati situacijas kur cilveki velas saglabat augstu apzinatibu par ārpusi pasauli (piemeram stradajot tuvu bistamibam piemeram transportlidzeklu satiksme) vai vienkarsi negrib objektus savas auss.

Mēs domajam ka ir loti maz ticams ka AirPods 3 izmantos kaulu vadibu bet ir iespeja ka mes varetu redzet so audio tehnologiju kopuma ar citu mineto Apple produktu: Apple Glass.

Caurspidiguma režims

Caurspidiguma režims darbojas loti labi uz AirPods Pro – tas ir viens no vinu labakajiem funkcijam. Bet jums tikai nepieciešams caurspidiguma režims ja auss dizains labi pasivi izole ausskanas. Bez silikona piedurknem ir šaubigas ka AirPods 3 vajadzes caurspidiguma režimu bet tas nenozime ka Apple neieklausisies vienalga jo ir vel priekšrocibas pat ar atverto dizainu piemeram labaka zvanu kvalitate laujot dzirdet savu balsi skaidrak.

Baterijas ilgums

Jaunakas baumas sniedz nopludinatajs Max Weinbach caur 9to5mac liecina ka AirPods 3 bus bezvadu uzlade pec noklusejuma (tas ir pašlaik $50 uzlabojums uz standarta AirPods) un kaste bus lielaka baterija – iespejams pat lidz 20% lielaka.

Cena

Var but gruti paredzet Apple cenas bet mes jau zinam divas lietas: AirPods Pro maksaja $249 un AirPods maksaja $159 ja jus perkiet modeli bez bezvadu uzlades. Tadel jebkuram AirPods modelim kas cenšas but starp so diviem termina funkcijam bus jabut starp tiem ari cena.

Mes domajam ka tas liek AirPods 3 pie $199 – pašreizeja cena komplektam ar AirPods ar bezvadu uzladi. Sakritiba tas ir tieši tas pats cenas prognoze ko sniedzis Korejas piegadatajs kas runaja ar The Elec kurš teica ka tie bus “20% letaki” neka AirPods Pro. Kas notiks ar esošajiem AirPods? Apple saglabas tos pie $159 bet tagad jus iegustiet bezvadu uzlades korpusu ieklauta saja cena.

Ja Apple nolemj vienkarsi atjauninat pamata AirPods nevis radit jaunu produktu cenas visticamak paliks tieši tur kur tas ir.

Izlaisanas datums

2020. gada Kuo sakotneji prognozeja ka mes redzesim AirPods 3 ierašanos pirmaja pusgada 2021. gada un Bloomberg ziņoja lidzigu laiku. Sogad sakuma pec AppleInsider Kuo ir parrakstijis savu laiku sakot savaja jaunakaja zinojuma investorim ka mes nedrikstam gaidit redzet jaunos auskarus lidz tresajam ceturksnim 2021. gada. Tagad kad mes esam ceturtaja ceturksni ja Apple nepazino jaunos AirPods sava Oktobra 18 pasakuma iespejams kompanija vienkarsi nolems izsutit preses relizes pazinojumu velak Oktobri. Apple vajadzetu sakit ņemt priekspasutijumus par AirPods 3 pirms Novembra lai tas varetu izmantot svetku pirkšanas sezonu.