Aizraujosi 3D printejami Helovina kostimi un aksesuari

Vēl neesi izlēmis, par ko tērpties Helovīnā šogad?

Nevis steidzies apkārt pilsētai, meklējot pareizo veikalu ar pareizajām lietām, vai esi apsvēris 3D drukāšanu savam Helovīna kostīmam? Apskati mūsu sarakstu ar 3D drukājamām maskām un kostīmu daļām, lai sagatavotos šī gada biedēšanai, tad ieslēdz to printeru.

Ja jau esi pabeidzis savu kostīmu un vēlies sākt skatīties šausmu filmas, mēs esam sagatavojuši sarakstu ar labākajām šausmu filmām Netflix.

Šis ir tik vienkāršs, ka tas ir gandrīz kā krāpšanās. Lai to pabeigtu, tev vajadzēs tikai melnu un baltu krāsu un rozā kombinezonu – kas varētu būt pat grūtākais šī kostīma daļa.

Pulkvedis Džo Mūrs, labāk pazīstams kā Nemirstīgais Džo, ir galvenais pretinieks filmā Mad Max: Fury Road. Viņš bija Citadeles kungs un fanātisko Karavīru līderis – bet tev nav jābūt Mad Max entuziastam, lai novērtētu, cik biedējoša ir šī maska.

Stormtrooper kostīmi ir tik izplatīti kā baloži šajās dienās, tāpēc kāpēc gan neizcelties ar šo lielisko Nāves Trooper masku?

Šis kostīms lieliski sader ar violetu ķermeņa krāsu, lieliem muskuļiem un nepārtrauktu komentēšanu par to, ka viss ballītē ir “perfekti sabalansēts, tā kā tam jābūt.” Tikai neaizraujies un nenomet savu meitu no klints.

Riks ir kļuvis par populāru Helovīna kostīmu kopš Rick and Morty pirmizrādes, tāpēc esi gatavs satikt kādu citu ar tādu pašu kostīmu. Ja tas notiek, pārliecinies par savu dominanci, paziņojot, ka tu esi Riks C-137: visgudrākais no visiem Rikiem multivisumā.

Lai iegūtu citu pieeju klasiskam kostīmam, vari tērpties par apjucis Stenliju Ipkisu no Džima Kerija filmas The Mask – pirms zaļas sejas.

Vajag masku, lai sasaistītu savu šamaņa vai vendigo tērpu? Šis pilns lapsas kaula skelets ir tieši tas, kas vajadzīgs. Tas noteikti ir viens no lielākajiem drukas darbiem šajā sarakstā, bet divdaļīgais žoklis ar pilnībā artikulētu apakšžokli noteikti ir vērts iztērēto filamentu. Mēs apsolām!

Šis kostīms ir lielisks, jo tas ļauj tev staigāt apkārt kā pa savu māju, runāt smieklīgā balsī un izskaidrot visiem ballītē, ka viņi vienkārši ir audzēti tumsā – tu esi tajā dzimis.

Vajag vairāk nekā tikai masku? Nu, ja tev nav iebildumu iztērēt dažus simtus dolāru filamentam, krāsai un elektronikai; tu vari mājās izdrukāt pilnu Dzelzs Vīra tērpu. Šo varbūt nāksies atlikt uz nākamo gadu – galvas daļu var pabeigt vienā dienā vai tamlīdzīgi, bet pārējais tērps prasīs dažas nedēļas drukas darbu.

Vai šogad gaidi bērniņu un ceri plānot kostīmu ap to? Šis vienkāršais trīsdaļīgais drukas darbs ir paredzēts ielikt zem krekla un gandrīz garantēti izraisīs dažus pārsteiguma skatienus!