Anafi Ai drons ir debesu Google kartes automašīna

Droni ir kļuvuši ārkārtīgi populāri

Droni ir kļuvuši ārkārtīgi populāri, taču to darbības rādiuss bieži vien atstāj vēlamo. Vidējās klases droni var sasniegt līdz pat 1,5 jūdžu attālumam, savukārt augstākās klases patērētāju droni var aizlidot līdz pat 4,5 jūdžu attālumam. Attālums ir bijis ierobežojums patiesai brīvībai – līdz šim brīdim. Jaunais Parrot Anafi Ai drons izmanto 4G savienojamību, lai novērstu jebkādus un visus darbības rādiusa ierobežojumus.

Jūs varat precīzi kontrolēt dronu no jebkura attāluma, nav nepieciešama redzamība, un šķēršļi netraucēs savienojumam. Pateicoties iebūvētajam Secure Element, saite starp jūsu tālruni un dronu ir šifrēta. Tas nodrošina pilnīgu datu privātumu un samazina risku, ka kāds var nozagt un nolaupīt dronu.

Parrot Anafi Ai izceļas ar vēl vienu iemeslu

Parrot Anafi Ai izceļas ar vēl vienu iemeslu: tas ir pirmā drona industrijā, kas padara savu pilotēšanas lietotni atvērtā koda. Parrot nodrošina programmatūras izstrādes komplektu, ko izstrādātāji var izmantot, lai izveidotu pielāgotu kodu dronam. Tas atver tā lidojuma sensorus, šķēršļu novēršanas sensorus un citus pielāgošanai, kas nozīmē, ka pielāgotās programmatūras potenciāls ir ierobežots tikai ar izstrādātāju iztēli.

Anafi Ai ir 48 megapikseļu galvenā kamera, kā arī 4K 60 kadru sekundē/HDR10 spējīga kamera, lai iegūtu detalizētus gaisa attēlus un video materiālus. Drons ir izstrādāts ar fotogrāfiem prātā un spēj uzņemt brīnišķīgus video pateicoties stabilizācijai ap tā 4K kameru. HDR10 spēja nozīmē, ka pat augstas kontrasta zonas tiks uzņemtas ar skaidrību. Kamera lepojas ar 6x digitālo tālummaiņu; saskaņā ar Parrot, lietotāji var saskatīt 1 centimetra lielus detaļas no 75 metru attāluma. Gimbal tilt ļauj pielāgot kameru no -90 grādiem līdz 90 grādiem pa tās asi.

Uzlabota mākslīgā intelekta var izmantot fotogrammetriju, lai automātiski izveidotu lidojuma plānus un uzlabotu produktivitāti. Profesionālie dronu operatori var izmantot šo funkciju, lai izveidotu lidojuma plānus, pamatojoties uz ēkas zemes reģistru. Būtībā drons var izveidot 3D karti un sekot tai, lai labāk izvairītos no šķēršļiem, kamēr tas lido. Jūs varat to uztvert tāpat kā tos Google Maps automašīnas, ko varat redzēt uz ceļa, bet debesīm.

Nav nepieciešama abonēšana. Jebkura SIM karte, kas spēj sūtīt datus, darbosies drona vadībai. Anafi Ai ir viegli lietojams, saliekams vieglai uzglabāšanai un var būt gatavs darbam tikai vienas minūtes laikā. Varbūt tikpat svarīgi, tas ir noturīgs pret lietu. Jūs varat lidot pat mitros apstākļos, un jūsu fotogrāfijas joprojām izskatīsies lieliski pat stiprā vējā. Gimbal nodrošina asas fotogrāfijas krustvējos līdz 12,7 metriem sekundē.

Anafi Ai plānots izlaist 2021. gada otrajā pusē. Cena vēl nav norādīta.