CES 2022: Lielakie paziņojumi lidz šim

Majas kinozale

Ja tu domaji, ka televizoriem vairs nav kur uzlaboties, padomā vēlreiz. CES 2022 izstādē televizoru ražotāji ir pārspējuši paši sevi un spēruši milzīgus soļus ar jaunām tehnoloģijām, piemēram, MicroLED. Lai gan LG un Samsung ir ieguvuši lielāko daļu ziņu virsrakstu ar saviem atjaunotajiem televizoru klāstiem, tomēr Sony ir izcīnījis galveno uzmanību ar pasaulē pirmo QD-OLED televizoru. Pārējie zīmoli, no otras puses, vairāk koncentrējās uz to, lai piedāvātu vairāk par mazāku cenu. TCL, īpaši, vēlas pārdot jums milzīgu 98 collu 4K televizoru par atdzistinošiem 8000 dolāriem.

Samsung Eco Remote uzlādējas ar radio viļņiem

Jums var nebūt jāuzlādē Samsung jaunākais Eco Remote pats. Papildus saules enerģijas spējām, tālvadības pults var savākt jūsu maršrutētāja radio viļņus un pārvērst tos enerģijā. To var arī uzlādēt ar iekštelpu un āra gaismu. Tas būs pieejams vēlāk šogad melnā un baltā krāsā.

Sony izlaida pasaulē pirmo Quantum Dot OLED televizoru

Sony apsteidza LG un Samsung, lai izlaistu pirmo patērētāju Quantum Dot OLED televizoru. Atstājot malā žargonu, šī tehnoloģija – faktiski izstrādāta Samsung Electronics – apvieno OLED un kvantu punktu tehnoloģijas labākās īpašības, lai radītu nepārspējamu attēla kvalitāti, ar perfektu melnumu un augstāku spilgtumu.

Lai gan Sony vēl nav paziņojis par savu QD-OLED televizoru cenu un pieejamību, tas dalījās ar dažiem specifikācijas punktiem. Tie būs pieejami 65 collu un 55 collu izmēros ar 4K izšķirtspēju un aprīkoti ar augstas klases aparatūru, ieskaitot iebūvētu kabeļu vadību, mainīgu atsvaidzes ātrumu un diviem HDMI 2.1 portiem.

LG 2022 OLED televizori kļūst gaišāki, lielāki un … mazāki?

LG ar milzīgu 97 collu OLED televizoru un 136 collu 4K HDR MicroLED televizoru izrāvienu demonstrē CES izstādes grīdu. Lai gan šīs displeju tehnoloģijas turpina palikt labākajās klasēs, lielāko cilvēku uzmanību piesaistīja praktiskākie papildinājumi. Piemēram, tās visdārgākie 4K OLED televizori tagad var uzturēt augstāku spilgtumu ilgstoši bez negatīvajām sekām, pateicoties atjaunotajai siltuma vadības sistēmai.

LG arī strādā pie OLED ekrānu pieejamības masveidam. Tas iepazīstināja ar jaunu 42 collu variantu no augstas klases C-Series OLED televizora, kas var kļūt par publikas favorītu gan vispārējo TV entuziastu, gan spēlmaņu vidū.

Victrola Re-Spin ir ilgtspējīgs portatīvais ierakstu atskaņotājs

Victrola jaunais retro stila portatīvais ierakstu atskaņotājs ne tikai ir aprīkots ar augstas klases aparatūru, bet arī ilgtspējīgu būvi. Uzņēmums ir samazinājis jaunākajam Re-Spin izmantoto materiālu daudzumu par vairāk nekā 20%. Iepakojums arī ir pilnībā pārstrādājams un tam ir samazināts kopējais oglekļa pēdas nospiedums. Papildus tam, 100 dolāru vērtajam Re-Spin ir divvirzienu Bluetooth savienojamība, iekšējais pastiprinātājs un RCA porti.

Samsung jaunie televizori atdzīvina NFT

Samsung televizori kļuva lielāki, gaišāki un tā MicroLED displeji kļuva “bez rāmja” CES izstādē. Bet tā kā 2021. gads jau bija revolucionārs gads Samsung, tai nebija nepieciešams daudz darīt aparatūras frontē šoreiz. Tā vietā CES 2022 bija viss par programmatūru Samsung TV nodaļai.

Pirmais solis bija Samsung atjauninot savu televizoru sākuma ekrānu, lai “visu straumēšanas pakalpojumu saturu ievietotu vienā viegli pārlūkojamajā vietnē.” Turklāt ir arī jauna “Watch Together” funkcija, kas ļauj pievienot kameru vai tālruni, lai tērzētu skatoties saturu ar draugiem un ģimeni attalināti. Samsung arī plāno atnest NFT uz jūsu dzīves istabu un saka, ka drīz ļaus “pārlūkot, iegadāties un izrakstīt savu mīļoto mākslu – visu vienā vietnē.”

Samsung dīvainais jaunais grozamais projektors

Samsung jaunais Freestyle projektors var darīt daudz vairāk nekā tikai projicēt filmas. Par 900 dolāriem tas piedavaja LED grozamo displeju, kas rada attēlus izmēros no 30 līdz 100 collam – bet tas nav viss. Caurspīdīgais lēcas vāciņš var pārvērst jūsu istabu vizuálajos gaismas šovos vai radīt noskaņas apgaismojumu atbilstoši jebkurai mūzikai, ko atskaņojat.

TCL milzīgais 98 collu 4K TV nonak CES – un veikalos – par mazak nekä $8000

Ja jūs neplanojat maksat milzigu naudas summas (desmitiem tūkstošus doläru) par LG un Samsung jaunajiem milzïgajiem MicroLED displejiem, TCL jaunakais 98 collu 4K QLED Google TV var but tieši jums piemërots. Par nedaudz vairäk nekä $7500 tas piedävâ 4K paneli, HDR, 144Hz atsvaidzes ätrumu un protams – daudz ekräna.