Kā iestatīt Android TV kasti 2023. gadā

Kā iestatīt Android TV kasti 2023. gadā

Kas ir Android TV kaste?

Android TV kaste darbojas līdzīgi kā virszemes televīzijas uztvērējs. Tā ļauj lietotājiem spēlēt spēles, skatīties regulāras televīzijas pārraides uz liela ekrāna, skatīties pieprasījuma video un piekļūt video satura vietnēm. Viss, kas jums nepieciešams, ir stabils interneta savienojums un ar Android saderīgs televizors.

Android viedā TV kaste ir viena no DTH iespējām un ir pieejama dažādos izmēros un dizainos. Katra piedāvā noteiktas kopējas īpašības, kā arī dažas unikālas.

Tagad, kad esam redzējuši, kas ir Android TV, nākamajās šī raksta sadaļās tiks aprakstīti soļi, kurus varat veikt, lai pieslēgtu Android TV kasti, kā to iestatīt un pat kā izmantot Android TV pēc tās pieslēgšanas.

Tātad bez liekas vilcināšanās, ķeramies pie darba.

Soļi, kā iestatīt Android TV kasti

 • Vispirms izslēdziet savu televizoru. Ieteicams izslēgt televizoru pirms jebkuru elektronisko ierīču pieslēgšanas vai atvienošanas.
 • Tālāk pieslēdziet HDMI kabeli pie Android TV kastes HDMI portu. Šis savienotājs atrodas uz Android TV ierīces aizmugures.
 • Otru galu pieslēdziet pie brīvas HDMI portu uz jūsu televizora. HDMI porti atrodas uz televizora aizmugures vai sāniem. Turklāt atcerieties, ka Android TV nepieciešams HDTV un HDMI savienotājs.
 • Pieslēdziet strāvas vadu pie Android TV kastes. Tā automātiski ieslēgsies, tad ievietojiet baterijas tālvadības pultī.
 • Tālvadības pultij vajadzētu nākt ar baterijām, bet, ja nepieciešams, varat izmantot jebkuras divas AAA baterijas.
 • Tālāk jums jāieslēdz televizors. To var izdarīt divos veidos. To var izdarīt, nospiežot barošanas pogu uz televizora tālvadības pults vai paša televizora paneļa.
 • Tagad, izmantojot tālvadības pulti, nospiediet INPUT vai SOURCE pogu. Šīs pogas nosaukums var atšķirties atkarībā no televizora zīmola vai modeļa.
 • Jums jāizvēlas Android TV kastes ieeja. Jums ir divas iespējas: vai nu apskatiet HDMI porta etiķeti, ko izmantojāt, un pārslēdzieties tieši uz to, vai arī pārslēdzieties starp ieejām, līdz redzat sagaidīšanas ekrānu.
 • Šajā brīdī jums var būt nepieciešams sapārot tālvadības pulti, ja tiek prasīts. Ja uz tālvadības pults sapārošanas ekrāna parādās nevis sagaidīšanas ekrāns, jums būs jāsapāro tālvadības pults manuāli.
 • Visbeidzot šajā sadaļā jums būs jānospiež tālvadības pults atpakaļ un mājas pogas aptuveni 5 sekundes.

Soļi, kā iestatīt Android TV kasti

Izvēlieties valodu. Lai pārvietotos pa izvēlnēm, izmantojiet tālvadības pults vidus navigacijas riteni. Lai izvēlētos kaut ko, nospiediet lielo, apaļo pogu centrā.

Dažiem ierīcēm ieslēdzoties pirmo reizi, iestatīšanas process notiek automātiski. Ja jūsu ierīce automātiski neiestata valodu, izvēlieties Iestatījumi, Valoda un tad vēlamo valodu.

Izvēlieties vēlamo bezvadu tīklu. Android TV kaste var pieslēgties tikai bezvadu tīklam. Turklāt pārliecinieties, ka atrodaties bezvadu tīkla darbības rādiusā.

Ja jūsu ierīcei nav automātiskas iestatīšanas procedūras, izmantojiet tālvadības pulti, lai izvēlētos Iestatījumi un pēc tam Tīkls. Pēc Wi-Fi izvēles izvēlieties savu bezvadu tīklu.

Ievadiet savu bezvadu tīkla paroli. Lai ievadītu bezvadu tīkla paroli, izmantojiet ekrānā redzamo tastatūru un tālvadības pulti.

Gaidiet Android TV kastes atjauninājumu. Android TV kaste automātiski lejupielādēs un instalēs pieejamos atjauninājumus, kas var aizņemt kaut kādu laiku. Pēc atjauninājuma instalēšanas Android TV ierīce restartēsies.

Ja jūsu Android TV ierīce pati sevi neatjaunina, Iestatījumu izvēlnē izvēlieties Par. Šajā brīdī jums vajadzētu atrast Sistēmas atjauninājumu/Atjaunināt opciju.

Ievadiet savu Google konta informāciju. Lai pabeigtu iestatīšanu, jums jāievada sava Google konta akreditācijas dati. Android TV saistīs visus jūsu veiktos pirkumus ar jūsu Google kontu. Lūk, divi veidi, kuros varat pierakstīties.

 • 1. metode: Izmantojot ekrānā redzamo tastatūru, izvēlieties “Izmantojiet savu paroli” un tad ierakstiet savu Google konta e-pastu un paroli.
 • 2. metode: Izvēlieties “Izmantojiet savu telefonu vai klēpjdatoru” un palaist interneta pārlūku telefonam vai klēpjdatoram, kas pieslēgts tai pašai tīklam. Tad ievadiet PIN kodu, kas tiek rādīts uz jūsu televizora ekrāna vietnē AndroidTV.com. Šajā posmā jums tiks lūgts pierakstīties ar savu Google kontu, ja to jau neesat izdarījis savam telefonam vai klēpjdatoram.

Ka lietot Android TV pēc tā pieslēgšanas

Izmantojiet tālvadības pulti, lai pārvietotos pa Sākuma izvēlni.

Saturam Sākuma izvēlnē ir rindotas sadaļas un parasti pirmajai rindai ir ieteikumi. Spēles atradīsiet trešajai rindai un lietotnes otrajai rindai. Turklāt Iestatījumu izvēlni var atrast apakšejai rindai.

Lai izmantotu balss meklēšanas funkciju, nospiediet mikrofona pogu uz tava tava tava tava tava tava tava tava tavas tava tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tavas tav

Lai veiktu balss meklēšanu, runajiet tieši pret tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava tava ta