Kā izveidot Mercari kontu

Kā izveidot Mercari kontu

Kas ir Mercari?

Mercari ir Japānas tiešsaistes mazumtirgotājs, kas tika dibināts 2013. gadā, un kopš tā laika ir kļuvis par lielāko kopienas vadīto tirgu valstī, kur katru mēnesi notiek darījumi vairāk nekā 10 miljardu jēnu apmērā.

Galvenokārt Mercari darbojas kā vietne, kur var pirkt un pārdot lietotas preces. Lai gan tas ir līdzīgs pakalpojums kā eBay, Mercari mārketinga uzsvars ir palīdzēt jums pārdot lietas, kuras vairs nevajag.

Mercari lietotāji var izvietot sludinājumus dažādās kategorijās un meklēt preces, kuras vēlas iegādāties.

Ikviens, kurš vēlas pirkt vai pārdot lietas bez tradicionālo metožu, piemēram, pagalma izpārdošanas vai izsoles, neērtībām, var izvēlēties Mercari kā savu galveno iespēju.

Turklāt visi Mercari lietotāji var droši un ērti pirkt un pārdot preces Mercari, bez bažām par krāpšanu vai izkrāpšanu.

Tagad apskatīsim, kā viegli izveidot Mercari kontu.

Kā izveidot Mercari kontu: vienkārši soļi

1. Instalējiet Mercari lietotni

Lejupielādējiet Mercari lietotni no Google Play veikala vai Apple App Store, lai sāktu izveidot Mercari kontu.

2. Atveriet jaunu kontu

Atveriet lietotni pēc tās lejupielādes un izvēlieties reģistrēšanās opciju. Jums tiks pieprasīti pamata dati, piemēram, lietotājvārds, e-pasta adrese un parole. Aizpildiet veidlapu un noklikšķiniet uz “Izveidot kontu”.

3. Apstipriniet savu e-pastu

Pēc konta izveides jums jāapstiprina savs e-pasta adrese. Mercari nosūtīs jums e-pastu ar saiti, lai apstiprinātu jūsu kontu. Noklikšķinot uz saites, atvērsies Mercari lietotne, ļaujot jums pieteikties.

4. Izveidojiet savu profilu

Pēc konta apstiprināšanas jums jāizveido savs profils. Ekrāna apakšdaļā pieskarieties cilnei “Es” un izvēlieties “Profils”. Šeit varat ievadīt savus kontaktinformācijas datus, profila fotoattēlu un biogrāfiju.

5. Pievienojiet maksājuma informāciju

Nākamais solis konta iestatīšanai ir pievienot maksājuma informāciju. Vēlreiz pieskarieties cilnei “Es” un izvēlieties “Maksājums”. Šeit varat savienot savu PayPal kontu vai ievadīt savas kredītkartes informāciju.

6. Laiks iepirkties

Tagad, kad jūsu konts ir izveidots, esat gatavs sākt iepirkties. Ekrāna apakšdaļā pieskarieties saitei “Veikals” un sāciet meklēt preces, kuras vēlaties iegādāties. Visas atlasītās preces varat pievienot savam grozam un pēc tam veikt pirkumu.

Mercari konta izmantošanas priekšrocības

1. Tas saista piegādātājus un pircējus

Izmantojot Mercari, varat izveidot savienojumus ar citiem pircējiem un pārdevējiem Mercari kopienā. Jūs varat sekot cilvēkiem, piedalīties sarunās un pat uzdot jautājumus par precēm pirms to iegādes.

2. Tas nodrošina ātru izmaksu visiem lietotājiem

Mercari ļauj ātri saņemt maksājumu. Maksājumi tiek tieši ieskaitīti jūsu bankas kontā 24 stundu laikā.

3. Jūsu pirkuma autentiskums ir garantēts

Tā kā Mercari piedāvā pircēja aizsardzību, varat iepirkties ar pārliecību, zinot, ka esat aizsargāts, ja ar iegādāto preci notiek kaut kas neparedzēts.

4. Drošība un aizsardzība

Jūsu darījumi ir droši un aizsargāti, jo Mercari izmanto drošības metodes, kas līdzvērtīgas banku izmantotajām.

5. Ir ātri un vienkārši uzskaitīt un pārdot preces

Jūs varat uzskaitīt preces pārdošanai Mercari tikai dažu minūšu laikā. Turklāt varat augšupielādēt preču attēlus un sniegt pircējiem detalizētus aprakstus.

Cik daudz varat nopelnīt ar Mercari?

Kad runa ir par to, cik daudz naudas var nopelnīt tiešsaistes tirgos, nav ierobežojumu. Taču tas nenozīmē, ka ikviens var gūt labumu no šiem pakalpojumiem.

Nepieciešama apņemšanās un motivācija atrast preces, kas parasti tiek pārdotas Mercari, un padarīt savus sludinājumus redzamākus par citiem pārdevējiem.

Taču ņemot vērā to, ka daži pārdevēji apgalvo, ka ir nopelnījuši desmitiem tūkstošus dolāru ar Mercari, pastāv liela iespēja, ka arī jūs varat to izdarīt.

Kā pasargāt savu Mercari kontu

  • Izveidojiet spēcīgu paroli. Jūsu parole kļūst stiprāka, jo vairāk rakstzīmju tajā ir. Vispārpieņemtais uzskats ir tajai būtu vismaz 10 rakstzīmes. Turklāt ieteicams veidot paroli no burtiem, cipariem un simboliem.
  • Katrai vietnei izmantojiet atsevišķu paroli: ieteicams katrai vietnei vai lietotnei izmantot atšķirīgu paroli nevis atkārtoti izmantot to pašu.
  • Atcerieties vienmēr atjaunināt savu tālruņa numuru!
  • Izveidojiet maksas kodu.
  • Aizsargiet savu tелефону ar kodu.
  • Esi uzmanīgs pret neatzītiem pierakstiem un maksajumiem.
  • Izvairieties no krápnieciskam vietnem un ziņojumiem, kas izliekas par Mercari.
  • Mainot ierices, neaizmirstiet dzest savas ID informaciju.
  • Zaudetajam ierici nekavejoties sazinieties ar Mercari.
  • Nedodiet citiem savu kontu un nepieņemiet viņu kontus.

Nobeigums

Kopumá atverot Mercari kontu ir átrs un vienkáršs process, kas prasa tikai dažas minutes.

Ikvienam, kurš vélás viegli párdošanai vai iegádei lietas tiešsaisté, vajadzetu izmantot šo vietni. Tápec jús varat nekavéjoties izveidot savu paša Mercari kontu un sákt pelnít naudu sekojot šajá rakstá sniegtajam norádijumiem.

Tápec nevilcinieties ilgák; izmantojiet šo brínišķigo iespeju jau tagad un kluviet par vienu no tukstošiem apmierinátajiem Mercari biedriem.