Kā izveidot Peapod kontu 2023. gadā

Kā izveidot Peapod kontu 2023. gadā

Kas ir Peapod?

Peapod ir tiešsaistes pārtikas piegādes uzņēmums, kas klientiem piedāvā ērtus un laiku taupošus risinājumus ikdienas iepirkšanās vajadzībām.

Tas piedāvā plašu pārtikas produktu un citu mājsaimniecības preču klāstu, sākot no pamatproduktiem, piemēram, dārzeņiem, piena produktiem un saldētiem produktiem, līdz unikāliem produktiem no vietējiem veikaliem.

Klienti var savus pasūtījumus saņemt tuvumā esošā Peapod izsniegšanas punktā vai arī pasūtījums tiks piegādāts viņu mājās vai darba vietā.

Peapod piedāvā arī dažādus gatavus ēdienus, piemēram, sendvičus un salātus, kā arī ēdienu komplektus, kas ir iepriekš sagatavoti sastāvdaļu komplekti konkrētām receptēm.

Klienti var iegādāties visus nepieciešamos pārtikas produktus Peapod un saņemt tos piegādātus līdz pašu durvīm, pat neizkustoties no vietas.

Jūs droši vien jau esat sajūsmā par iespēju iegūt visus nepieciešamos pārtikas produktus, neapmeklējot veikalu. Tāpēc sekojiet zemāk aprakstītajiem soļiem, lai izveidotu Peapod kontu un sāktu iepirkties.

Ka izveidot Peapod kontu?

  • Apmeklējiet Peapod mājaslapu un noklikšķiniet uz “Izveidot kontu” augšējā labajā stūrī.
  • Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli.
  • Ievadiet savus kontaktinformācijas datus, tostarp adresi un tālruņa numuru.
  • Ievadiet savus maksājumu datus. Jums ir divas iespējas: PayPal konts vai kredītkarte.
  • Izvēlieties piegādes datumu un laiku.
  • Izvēlieties savu iecienīto veikalu, starp kuriem ir tādi kā Whole Foods, Safeway un Kroger.
  • Pievienojiet visus vēlamos produktus savam iepirkumu grozam. Produktus varat meklēt pēc atslēgvārda, zīmola vai kategorijas.
  • Noklikšķiniet uz “Apmaksāt”, kad esat pabeiguši produktu pievienošanu.
  • Pārbaudiet savu pasūtījumu un ievadiet jebkurus promo kodus vai atlaides kodus, ja tādi ir.
  • Atkārtoti ievadiet savus maksājumu datus un nospiediet “Iesniegt” pogu. Ar to jūs esat veiksmīgi izveidojuši savu Peapod kontu un varat iepirkties visiem nepieciešamajiem pārtikas produktiem!

Kapēc jums vajadzētu būt Peapod kontam?

1. Tas piedāvā labākās kvalitātes produktus

Klienti var būt droši, ka iegūst augstas kvalitātes pārtiku, jo Peapod garantē svaigumu.

2. Tas ir ļoti ērts

Klienti var pasūtīt preces caur Peapod kontiem un saņemt tās piegādātas tieši līdz mājai, ietaupot laiku un pūles.

3. Tas ļauj jums ietaupīt naudu

Klienti, kuriem ir Peapod konti, var izmantot īpašas atlaides, akcijas un piedāvājumus, kas nav pieejami tiem, kuri nav biedri.

4. Daudzveidība

Klienti var atrast to, kas viņiem nepieciešams Peapod, jo tas piedāvā plašu preču klāstu, ieskaitot speciālos produktus un bioloģiskos un dabiskos pārtikas produktus.

5. Jūs baudīsiet pielāgošanas privilēģiju

Klienti var pielāgot savus pasūtījumus izmantojot Peapod kontus, mainīt daudzumus un izveidot pirkumu sarakstus, lai atvieglotu atkārtotu pasūtīšanu.

Nobeigums

Kā jūs varat redzēt no šī raksta, Peapod konta izveide ir vienkāršs process, kas var palīdzēt jums ietaupīt laiku un naudu, kad iepērkas pārtikas produktus.

Jūs pat varat izpētīt tūkstošiem produktu, iestatīt piegādes vai izsniegšanas grafikus un izmantot īpašas atlaides un akcijas tikai ar dažiem klikšķiem.

Tāpēc sekojiet visiem šeit aprakstītajiem soļiem un sāciet iepirkties jau šodien!