Kā pelnīt naudu kā ceļojumu blogeris: noslēpumainā shēma

Kā pelnīt naudu kā ceļojumu blogeris: noslēpumainā shēma

Ka nopelnit naudu ka celojumu blogeris

Daudzi cilveki, kas sapno par to, ka monetizet savu milestibu pret pasaules apceļošanu, doma par to, ka nopelnit naudu ka celojumu blogeris.

Celojumu blogera ienakumu gūšanas celojums var but gan aizraujošs, gan izaicinošs, bet ar pareizajam strategijam var atklat daudz iespeju savas celojumu emuara monetizešanai.

Šaja soli pa solim veidotaja rokasgramata mes iedziļinasimies dazados aspektos, ka nopelnit naudu no saviem celojumu blogošanas centieniem.

Sākot ar reklamu tīklu izmantošanu monetizacijai, piemēram, Mediavine un SHE Media, lidz augsti konvertejošu afilates marketinga iespeju atklāšanai celojumu industrijā – mēs esam jums sagatavojuši visu nepieciešamo.

Aiz šiem ienakumu avotiem uzziniet, ka partneriba ar zimoliem un galamerkiem var nest izdevigus darījumus, kamer vertigas prasmes industrijas lokos palidz nostiprinat jusu autoritati. Šīs rokasgramatas beigas jūs zināsiet visu par to, ka nopelnit naudu ka celojumu blogeris.

Mēs ari apspriedīsim fokusu uz nišas tematiem celojumu industrijā labakas satura radīšanas nolūkos un ieguldījumu personas izaugsmē caur ieteiktajiem resursiem un uzdevumu atlikšanas strategijam.

Dodieties šaja ieskatošaja celojuma kopā ar mums, atklājot noslepumus aiz tā, ka nopelnit naudu ka celojumu blogeris, paliekot uzticigs sava klejojuma garam!

Vai esat viens no daudzajiem celojumu blogeriem, kas brīnās ka nopelnit naudu ar celojumu blogošanu?

Jūs neesat vienīgais.

Daudzi celojumu blogeri pelna naudu dazados veidos, un ari jūs varat to darīt. Šeit ir daži padomi, kas palidzes jums parveidot savu celojumu emuaru par veiksmigu celojumu emuaru, kas pelna jums naudu.

Izveleties celojumu blogošanas nišu

Ja domajat par celojumu emuara uzsākšanu, pirmais solis ir izveleties savu nišu.

Tas palidzes definet jusu saturu un auditoriju, padarot vieglaku aizraujošu ierakstu radīšanu, kas rezonē ar lasītajiem.

15 popularas celojumu blogošanas nišas, ko izpetīt 2024. gada

 • Budžeta ceļošana: Padomi par to, ka ietaupit naudu ceļojot.
 • Lukss celošana: Fokusēšanās uz augstas klases pieredzi un galamerkiem.
 • Viensētas ceļošana: Piedavajumi tiem, kas dod priekšroku viensētas piedzivojumiem.
 • Attalinata darba/digitala klaidonnieka ceļošana: Raksti par attalinatu darbu no dazadam pasaules vietam.
 • Sieviešu ceļošana: Fokusēšanās uz sieviešu ceļotajiem, apspriežot tēmas piemēram drošiba un pilnvarošana ceļa laika.
 • Mugursomas ceļošana: Fokusēšanās uz mugursomas ceļotaju vajadzibam, ieskaitot budžeta draudzigu naktsmitnes iespejas, transporta metodes un citus.
 • Autoceļojumi: Viss par atverta ceļa izbaudi, ieskaitot RV vai van dzivi.
 • Kempings: Runa par visam kempinga lietam, no aprīkojuma atsauksmem lidz kempinga vietu ieteikumiem.
 • Pargajieni un trekings: Ieskats pargajienu takas visa pasaule un informacija par trekkinga pamatiem.
 • Niršana un snorkelēšana: Diskusijas par niršanas vietam visa pasaule un snorkelēšanas iespejam kopa ar aprīkojuma vadlinijam un citam.
 • Nacionalie parki: Nacionalo parku paradīšana un informacija par pargajienu takam, kempinga iespejam un citam.
 • Celošana darba del: Tēmas piemēram biznesa ceļošanas padomi un triki.
 • Ediena centreta ceļošana: Dažadu pasaules virtuvju izpete un restoranu ieteikumi izmeginajumam.
 • Piedzivojumu ceļošana āra apstaklos: Fokusēšanās uz aktivitatem piemēram klinšu kapiņa, laivu braukšana vai slēpošana dazadas pasaules vietam.
 • Turistu apskates vietas: Ieskats slavenas turistu apskates vietas visa pasaule un informacija par biļešu rezervaciju, laikiem un citam.
 • Kruiza ceļošana: Fokusēšanās uz visam saistitam ar kruiziem, ieskaitot kruizu liniju atsauksmes, ostas ieteikumus un citam.

Galvenais ir izveleties nišu, kas jums patik un par kuru varat rakstit aizraujosus saturus konsekventi.

Atcerieties, ka jusu emuars ir jabut unikalam – pat ja jau ir citi blogeri, kas apspriež lidzigas nišas.

Pievinot vertibu dalot savas personigas pieredzes kopa ar noderigiem padomiem ceļotajiem. Varat ari apsvērt sadarbibu ar citiem blogeriem vai influenceriem jusu niše, lai paplašinatu savu auditoriju vel vairak.

1. Sākt pelnīt naudu ar blogošanu afilates marketinga palidzibu

Afilates marketings ir viens no popularakajiem veidiem, ka celojumu blogeri pelna naudu. Veicinot celojumu produktus savā emuarā, varat nopelnit komisijas no pārdošanas, kas rodas no jusu afilates saitem.

Dazi celojumu blogeri pelna tūkstošus dolāru menesi tikai no afilates ienakumiem.

Šeit ir saraksts ar daziem labakajiem afilates programmas priekšrocibam, ko var izmantot celojumu blogeri:

 • Amazon Associates: Šis ir labs izveles variants Amazon plašā produktu klāsta del. Tas ir ipaši noderigs celojumu blogeriem, kas apskata celojumu aprīkojumu vai gramatas.
 • Booking.com: Šis platforma ir populara starp celojumu blogeriem del tā plašā naktsmitnes piedavajuma visa pasaule. Tas ari piedava pievilcigu komisijas strukturu.
 • Expedia Affiliate Program: Šis programma ļauj jums pelnit naudu veicinot lidojumus, viesnicas un celojuma paketes.
 • TripAdvisor Affiliate Program: Ar šis programmas palidzibu varat nopelnit komisiju virzot savus lasitajus uz atsauksmem un tad talak uz rezervacijas vietnem.
 • World Nomads Travel Insurance: World Nomads piedava popularu celojuma apdrošinašanas produktu, ko bieži ieteic ceļotaji. To afilates programma piedava konkuretspējigas komisijas likmes.
 • Skyscanner Affiliate Program: Skyscanner ļauj jums veicinat lidojumus, viesnicas un auto nomas, nodrošinot labu iespeju celojumu blogeriem, kas aptver dazadas celojuma vajadzibas.
 • Airbnb Referral Program: Lai gan tas tehniski ir norises programma, tas var darboties lidzigi afilates programmai. Jūs nopelnat kreditus, kad jauni lietotaji, ko esat nosutijis, pabeidz uzturesanos vai uzņem viesi.
 • Agoda Affiliate Program: Agoda ir ipaši stipra Aziijas tirgu un piedava dāsnas komisijas likmes.
 • Lonely Planet Affiliate Program: Ja jusu auditorija interesējas par ceļvežiem un gramatam, šis programma var but lieliska izvele.
 • CJ Affiliate (ieprieksejais Commission Junction): CJ Affiliate ir milziga afilates tīkls ar dazadam celojumu saistitam uznemumiem, piemēram IHG un Hotwire.

Šis afilates programmas piedava produktu un pakalpojumu klāstu, kas var but saistits ar jusu lasitajiem. Atcerieties par interesem un vajadzibam savai auditorijai izvelejoties programmas pievienošanai.

2. Iegut sponsorētus rakstus un saturu

Vel viens veids ka nopelnit naudu ka celojumu blogeris ir iegut sponsorētus rakstus un saturu. Preses partneribas ar turisma padomem, celojumu vietnem un citiem uznemumiem maksas jums par satura radīšanu, kas veicina vinu produktus vai pakalpojumus.

Jūs varat ari sanemt apmaksatus braucienus un citas priekšrocibas pretim rakstīt par saviem pieredzes stastiem.

Šeit ir saraksts ar daziem labakajiem platformam kur celojumu blogeri var atrast sponsorētu rakstu un satura iespejas:

 • Upfluence: Šis platforma savieno influencerus, ieskaitot celojumu blogerus, ar zimoliem kas mekle veidus ka veicinat savus produktus vai pakalpojumus.
 • IZEA: IZEA ir tirgus vieta kas saista blogerus ar uznemumiem kas mekle veidus ka veicinat savus produktus vai pakalpojumus. Jūs varat izveidot profilu un gaidīt kamēr uznemumi sazinās vai pieteikties konkretem kampaņam.
 • AspireIQ (ieprieksejais Revfluence): AspireIQ ir platforma kas savieno influencerus ar zimoliem. Viņiem ir dazadas iespejas dazadas nišas ieskaitot celošanu.
 • Collective Bias: Šis influenceru marketings uznemums savieno zimolus ar blogeriem sponsorētiem rakstiem. Viņi bieži strada ar lielakiem zimoliem un piedava dazadas iespejas.
 • Fohr: Fohr savieno influencerus ieskaitot celojumu blogerus ar zimoliem kas mekle partneribas. Viņi ari piedava platformu kas palidz blogeriem palielinat savu auditoriju un uzlabot saturu.
 • TapInfluence: TapInfluence ir influenceru marketings platforma kas ļauj zimoliem un influenceriem savienoties un sadarboties sponsorēta satura radīsanā.
 • Webfluential: Šis platforma savieno influencerus ar zimoliem kas mekle marketings iespejas. Tas ļauj jums noteikt savas cenas un tieši sarunaties ar zimoliem.
 • Channel Pages: Šis platforma ir YouTube influenceriem. Jūs varat savienoties ar citiem YouTubers sadarbībai vai ar zimoliem partneribai.
 • Tomoson: Šis ir vel viens influenceru marketings platforma kur blogeri var atrast iespejas sponsorētiem rakstiem un produktu atsauksmem.
 • Socialix: Socialix ir influenceru marketings platforma kas savieno blogerus un influencerus ar zimoliem partneribai.

Atcerieties rupigi izlasit katras platformas noteikumus un nosacijumus katram sponsorētam raksta piedavajumam. Ari svarigi ir atklāt jebkuru sponsorētu saturu saviem lasitajiem gan juridiska prasiba daudzas vietas gan laba prakse lai saglabatu uzticibu ar saviem lasitajiem.

3. Pardot reklamas vietu savā emuarā

Ja jums ir veiksmigs celojumu emuars varat pelnit ienakumus pardodot reklamas vietu.

Jūs varat likt reklamas savā emuarā un pelnit naudu katru reizi kad kads noklikškina uz tam. Google AdSense ir populara izvele celojumu blogeriem kas mekle veidus ka monetizet savus emuarus.

Šeit ir saraksts ar labakajiem reklamu tīkliem blogeriem:

 • Google AdSense: Tas ir viens no popularakajiem reklamu tīkliem del tā augsta uzticamibas limena un plaša snieguma. Tas piedava dazadas reklamu formatos un ļauj pielagot reklamas lai labak atbilst jusu emuarā estetikai.
 • Ezoic: Ezoic izmanto masinapmacibu lai optimizetu jusu reklamu novietojumus un maksimalizetu ienakumus. Viņi ari nodrošina pieeju instrumentu komplektam kas var palidzet uzlabot vietnes atrumu un SEO.