Kā uzstādīt video durvju zvanu kameru 6 vienkāršos soļos

Kā uzstādīt video durvju zvanu kameru 6 vienkāršos soļos

Rīki, kas jums būs nepieciešami, lai uzstādītu video durvju zvanu kameru

Lai gan katrs video durvju zvanu komplekts nāk ar dažādiem papildinājumiem, tie vienmēr ietver uzstādīšanas instrukcijas, skrūvgriezi, skrūves, uzlādes vadu, ja nepieciešams, un gandrīz visu citu, kas jums nepieciešams, lai uzstādītu savu durvju zvanu.

Ja jums ir nepieciešams skrūvēt savu video durvju zvanu betonā vai apmetumā, jums varētu būt nepieciešams arī urbis. Lai palīdzētu jums noņemt veco durvju zvanu, mēs iesakām jums sagatavot arī kastu nazīti vai plakano skrūvgriezi.

Soļi, kā uzstādīt video durvju zvanu kameru

1. Uzlādējiet akumulatoru

Pēc tam, kad esat izņēmis video durvju zvanu no iepakojuma, atrodiet akumulatoru un pievienojiet to strāvai, izmantojot iekļauto uzlādes vadu. Jums vajadzētu redzēt sarkanu un zaļu gaismu, kad akumulators ir pievienots, lai parādītu, ka tas tiek uzlādēts. Jums jāgaida pacietīgi, līdz tas pilnībā uzlādējas, jo uzlāde var aizņemt no četrām līdz sešām stundām.

Kad akumulators ir pilnībā uzlādēts, sarkanā gaisma izdziest, dodot jums “zaļo gaismu” sākt uzstādīšanu.

2. Pieslēdzieties internetam

Lai savienotu savu video durvju zvanu ar mājas Wi-Fi tīklu, instalējiet lietotni un ievērojiet ekrānā redzamās norādes. Pateicoties lietotnes soli pa solim sniegtajiem norādījumiem, viss iestatīšanas process un savienošana aizņem tikai dažas minūtes.

3. Atslēdziet strāvu no esošajām durvju zvanam

Kad esat gatavs sākt uzstādīšanu, vispirms jums jāizslēdz drošinātājs, kas piegādā strāvu jūsu esošajam durvju zvanam.

Ja neesat pārliecināts, kurš drošinātājs ir pieslēgts jūsu durvju zvanam, mēģiniet izslēgt katru atsevišķi un pēc tam pārbaudiet, vai jūsu durvju zvans vēl darbojas.

Taču, ja iepriekš jums nebija uzstādītas durvju zvanas, šo procesu varat izlaist.

4. Noņemiet veco durvju zvanu

Tagad atklājiet skrūves, noņemot vecā durvju zvana priekšējo paneli, izmantojot kastu nazīti vai skrūvgriezi. Lai atklātu divus strāvas vadus, atskrūvējiet veco durvju zvanu no sienas un uzmanīgi to izvelciet.

Esi uzmanīgs šajā posmā, jo tu nevēlies pārraut durvju zvana vadus, pavelkot pārāk stipri. Durvju zvana vadiem joprojām vajadzētu būt savītiem ap skrūvēm vecajā durvju zvanā.

Beidzot, varat pilnībā noņemt veco durvju zvanu, atbrīvojot skrūves, kas tur vadus vietā.

5. Uzstādiet jauno video durvju zvanu

Tagad no sienas cauruma, kur agrāk bija vecais durvju zvans, jums vajadzētu izvirzīties tikai diviem durvju zvana vadiem. Pirms uzstādīt montēšanas kronšteinu, atveriet lietotni un video durvju zvana tiešraides video straumi.

Lai pārliecinātos, ka iegūstat vēlamo leņķi, turiet savu video durvju zvanu pret virsmu virs cauruma tajā pašā vietā, kur plānojat to piestiprināt. Pēc tam pārbaudiet attēlu savā tālrunī.

Kad esat izvēlējies vietu, pirms atzīmējat jauno skrūvju caurumu vietas ar zīmuli, pārliecinieties, ka montēšanas kronšteins ir taisns ar piegādāto līmeņa rīku.

Šajā brīdī jums vajadzētu piestiprināt kronšteinus tur, kur vēlaties novietot savu durvju zvanu. Pirms skrūvējat kronšteinu vietā, divreiz pārbaudiet, vai durvju zvana vadi ir ievietoti caur kronšteina caurumu. Pēc kronšteinu uzstādīšanas novietojiet savu video durvju zvanu tieši virs katras kronšteina un nospiediet uz leju, līdz tas noklikšķina vietā.

6. Ieslēdziet un konfigurējiet durvju zvanu, izmantojot lietotni

Pēc durvju zvana uzstādīšanas atkal ieslēdziet drošinātāju un pārbaudiet to. Pārliecinieties, ka tas darbojas pareizi. Kad tas ir paveikts, lejupielādējiet viedmājas lietotni savam tālrunim un savienojiet to ar savu durvju zvanu.

Tagad jūs varat eksperimentēt ar funkcijām, konfigurēt kustības noteikšanas un nakts redzamības iestatījumus, izvēlēties vēlamus paziņojumu veidus un izvēlēties jūsu kameras seguma zonas, izmantojot lietotni. Turklāt neaizmirstiet izvēlēties video glabāšanas plānu klipiem.

Nobeigums

Ievērojot šos sešus vienkāršos soļus par to, kā uzstādīt video durvju zvanu kameru, jūs varat viegli uzraudzīt savas mājas un aizsargāt savus mīļos.

Turklāt pašam uzstādot video durvju zvanu kameru, jūs ietaupīsiet tehniķa izsaukuma izmaksas un protams varat baudīt papildus drošību un mieru prātā.

Atcerieties ievērot visas drošības prasības un ražotāja norādījumus kameras uzstādīšanas laikā, lai izvairītos no negadījumiem.

Lūdzu, ja rodas kādas grūtības vai jums ir jautājumi, mūsu e-pasts un komentāru sadaļa ir pieejama jūsu bažu izteikšanai.

BUJ

Vai durvju zvanu kameras ir viegli uzstaldamas?

Bezvadu modeļi ir visvieglak uzstaldamas durvju zvanu kameras. Tie bieži vien piedava sirenus, divvirzienu sarunas, video ierakstu, nakts redzamibu un citas funkcijas.

Vai durvju zvanam kamerai nepieciešams wifi?

Ja. Lai durvju zvanam kamera darbotos pareizi ir nepieciešams wifi. Bez taa kamera nespes nosutit signalu jusu lietotnei un jus nevarat izmantot visas tas iespejas ka divvirzienu audio, video vai push pazinojumus.

Ka es varu uzstadit Ring durvju zvanam bez interneta?

Diemzel sakotneja iestatisana nevar notikt bez wifi savienojuma. Ir nepieciesams izmantot Ring lietotni lai konfiguretu jusus jaunas Ring ierices. Bez interneta savienojuma jus nevarat iestatit jusus ierici ar Ring lietotni jo tai nepieciesams internets lai komunicetu.

Vai es varu patstavigi uzstadit video durvju zvanam?

Daudzas video durvju zvanam kameras it ipasi tas ko razo Ring ir paredzetas lai lietotajs varetu tas viegli patstavigi uzstadit izmantojot esoosas durvju zvanam vadinas. Pat ja jus neesat ipasi tehniski pratigs jus varat patstavigi uzstadit jusus jauno ierici ja jus jau esat uzstadis durvju zvanam.

Kur janovieto durvju zvanam kamera?

Apsveriet iespejamibu novietot jusus durvju zvanam kameru 45 collas no zemes vai jusus durvis sliekshna. Centieties novietot durvju zvanam krutis limeni lai kamera varetu viegli uztvert ikvienu kas piespiez durvis.

Cik daudz maksaa durvju zvanam kamera?

Durvju zvanam kameras cena sakas no aptuveni 65 dolariem un augstak.

Cik talu var redzet durvju zvanam kameras?

Aptuveni 30 pesas attaluma ir maksimalais attalums ko var redzet Ring kameras. Lai gan tas var sniegt jus ar skatu no ta attaluma pec noteikta punkta skaidribas sak sliktoties.

Vai Ring kameras strada bez interneta?

Bez wifi savienojuma Ring Smart Lights joprojam iesledzas kad tiks uztverts kustibas signls bet jus nevarat tos kontrolt vai sanemt push pazinojumus. Bez wifi Ring drosibas kameras nestrada.