Kas ir atšķirība starp Shopify un Kajabi (2024)?

Kas ir atšķirība starp Shopify un Kajabi (2024)?

Digitālā laikmeta ietekme uz biznesu

Digitālā laikmeta ietekme ir pilnībā pārveidojusi to, kā uzņēmumi darbojas, padarot e-komercijas platformas par būtisku rīku produktu un pakalpojumu pārdošanai tiešsaistē.

Pareizās platformas izvēle ir izšķiroša jebkura uzņēmuma lēmums, jo tas var ievērojami ietekmēt tā izaugsmes spējas, klientu piesaisti un operāciju efektīvu pārvaldību.

Atbilstošas e-komercijas platformas izvēle ir vairāk nekā tikai tehnisks lēmums; tā ir stratēģiska izvēle.

Pareizā platforma atbilst uzņēmuma mērķiem, budžetam un tehniskajai ekspertīzei, nodrošinot pamatu veiksmīgai tiešsaistes darbībai.

Tai vajadzētu piedāvāt nepieciešamās funkcijas optimālas iepirkšanās pieredzes radīšanai, mārketinga stratēģiju veicināšanai un problēmu neklātienes integrēšanai ar citiem rīkiem un pakalpojumiem, uz kuriem uzņēmums paļaujas.

Informēta izvēle var novest pie palielinātajiem pārdošanas apjomiem, uzlabotas klientu apmierinātības un samazinātajiem administratīvajiem izdevumiem.

Apskatīsim tuvāk Kajabi un Shopify salīdzinājumu.

Kajabi un Shopify apskats

Apsverot Kajabi un Shopify, ir svarīgi saprast, ka, lai gan abas platformas ļauj veikt tiešsaistes pārdošanu, tās apkalpo dažādus tirgus segmentus un vajadzības.

Shopify ir pazīstams ar plašu rīku kopumu, kas ļauj uzņēmumiem izveidot tiešsaistes veikalu. Tas atbalsta plašu produktu un pakalpojumu klāstu, piedāvājot funkcijas, piemēram, krājumu pārvaldību, maksājumu apstrādi un plašu lietotņu tirgu papildu funkcionalitātei.

Kajabi savukārt ir pielāgots galvenokārt satura radītājiem un treneriem, kuri vēlas monetizēt savas zināšanas un pieredzi. Tas nodrošina visaptverošu risinājumu tiešsaistes kursu, biedrību un digitālo produktu izveidei, mārketingam un pārdošanai.

Ar iebūvētiem rīkiem e-pasta mārketingam un satura piegādei, Kajabi koncentrējas uz lietotāju iespēju veidot ilgtspējīgu tiešsaistes biznesu, kas balstīts uz viņu saturu.

Saprotot katras platformas stiprās puses un funkcijas, satura radītāji un uzņēmēji var pieņemt informētāku lēmumu par to, kura platforma vislabāk atbilst viņu biznesa modelim, vai tas ietver fizisko preču, digitālo produktu, pakalpojumu vai izglītojoša satura pārdošanu.

Papildus ieskatam par to funkcionalitāti vai salīdzinājumiem ar citām platformām var palīdzēt noskaidrot katras e-komercijas risinājuma unikālos pārdošanas punktus.

Shopify: Apskats

Shopify stāv kā viena no vadošajām e-komercijas platformām, kas paredzēta, lai atbalstītu uzņēmumu īpašniekus un uzņēmējus, lai palīdzētu uzsākt, pārvaldīt un paplašināt tiešsaistes veikalu.

Shopify funkcijas un iespējas

Shopify piedāvā plašu funkciju kopumu, kas atbilst tiešsaistes mazumtirdzniecības uzņēmumu vajadzībām. Svarīgākās funkcijas ietver:

 • E-komercijas vietnes veidotājs: Lietotāji var izveidot savu tiešsaistes veikalu ar pielāgojamajiem veidnēm.
 • Iepirkumu groza funkcionalitāte: Droša iepirkumu groza sistēma ar atbalstu vairākiem maksājumu vārtiem.
 • Krājumu pārvaldība: Rīki krājumu līmeņa, produktu variāciju u.c. pārvaldībai.
 • Analīze un atskaites: Ieskats pārdošanas tendencēs, klientu uzvedībā un veikala sniegumā.
 • Mobilais optimizējums: Nodrošina tiešsaistes veikala pieejamību un funkcionalitāti mobilajos ierīcēs.
 • Lietotņu integrēšana: Pieeja plašam lietotņu veikalam veikala funkcionalitātes uzlabošanai.
 • Klientu atbalsts: Apaļo pulksteņa atbalsts caur dažādiem kanaliem.

Mērķauditorija un lietojuma gadījumi

Shopify kalpo plašam tirgotāju klāstam – no maziem start-upiem līdz izveidotiem zīmoliem. Tas ir īpaši piemērots tiem, kas vēlas darboties tradicionālajos tiešsaistes veikalos ar fiziskajiem vai digitālajiem precēm. Izmantojuma gadījumi ietver:

 • Mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu darbību ar tiešsaistes veikalu.
 • Uzņēmējiem, kas uzsāk dropshipping biznesu.
 • Zīmoliem, kas vēlas integrēt tiešsaistes un klātienes pārdošanas kanalus.
 • Tirgotajiem, kuriem nepieciešama skalabla platforma biznesa izaugsmei.

Kajabi: Apskats

Kajabi ir integrēta platforma, kas paredzēta uzņēmējiem, satura radītajiem un pedagogiem tiešsaistes biznesa veidošanai. Tiek piedavatas riki tiešsaistes kursu, biedribu vietnu un treneru programmu izveidei, mazrketingam un pardosanai.

Kajabi funkcijas un iespejas

Kajabi piedava visaptverosu riku kopumu digitalo produktu izveidei un parvaldisanai. Dažas no tás pamatfunkcijam ietver:

 • Produktu izveide: Kajabi ļauj lietotajiem izveidot daudzveidigus digitalos produktus no kursiem lidz biedribu vietnem.
 • Vietnes veidosana: Lietotaji var izveidot pielagojamu Kajabi vietni bez kodisanas zinasanam.
 • Mazrketinga riki: Tajaa ir iebuveti mazrketinga riki piemeram epasta kampanas, pipelines un nosedzosanas lapas lai atvieglotu Kajabi produktu pardosanu.
 • Pardosanas kanali: Kajabi piedava automatizetus pardosanas kanalus zinamus ka Pipelines kas vada klientus caur pardosanas procesu.
 • Klientu attiecibu parvaldisana (CRM): Platformas CRM sistema palidz parvaldit klientu mijiedarbibas un pardosanas procesus.
 • Video hostings: Kajabi ieklauj video hostinga iespejas laujot lietotajiem augsupladet un strimet video saturu savos kursos vai biedribas vietnes.

Merkjauditorija un lietojuma gadíjumi

Kajabi merkauditorija galvenokart ir satura raditaji pedagogi un treneri kas mekle platformu lai monetizetu savas zinasanas. Kajabi ir piemerots:

 • Individuliem kas palaiž tiešsaistes kursus: Ekspertiem noteikta joma kas mekle izveidot un pardot izglitojosu saturu.
 • Treneriem un konsultantiem: Profesionali kas piedava trenera pakalpojumus var parvaldit klientus un tiksanos.
 • Biedribas vietnu ipasniekiem: Uznemejiem kas veido kopienas ap ekskluzivu saturu.
 • Digitalie uznemeji: Tie kas plno izveidot un mazrkete digitalos produktus piemeram e-gramatas webinarus utt.

Salidzinot Shopify un Kajabi

Izlemjot starp Shopify un Kajabi e-komercijas vai satura platformai ir butiski saprast to cenu strukturas pielagojamibas iespejas un mazrketinga rikus.

Cenu struktura

Shopify un Kajabi piedava dazadas cenu planus atbilstosi dazadu uznemejdarbibas skalai un prasibam. Shopify plani parasti koncentrejas uz produktu skaitu un funkcijam piemeram darbinieku kontiem un atskaitesana kameras Kajabi plani ir strukturati ap produktu skaitu un kontaktiem.

Pielagojamiba un dizaina iespejas

Runajot par pielagojamibu Shopify lepojas ar plasu tematu klustu un elastigu vietnes veidotaju kas atļauj tirgotajiem pielagot savus tiešsaistes veikalus. Shopify lietotnu veikals nodrosina dazadas spraudnes un papildinajumus funkcionalitates uzlabosanai.

Mazrketinga un pardosanas riki

Shopify un Kajabi ieklauj dazadus mazrketinga rikus lai palidzetu lietotajiem reklamet savus produktus un pakalpojumus. Shopify ir iebuvetas SEO funkcijas atlaidju kodi un plašs pardosanas kanalu integraciju klusts piemeram socialie mediji un tirgi.

Izveloties starp Shopify un Kajabi

Pareiza izvele starp Shopify un Kajabi jusu tiešsaistes biznesam var but nozimigas ilgtermina sekas. Ir svarigi apsvaret dazadus faktorus pirms apnemsanaties ar platformu.

Faktori ko apsvaret

Izlemjot starp Shopify un Kajabi satura raditajiem un treneriem javeic vairaki apsvarejumi:

 1. Biznesa modelis: Noverte vai jusu galvenais uzsvars ir uz fizisko preču digitálo produktu vai pakalpojumu pardosanu. Shopify ir izciligs e-komercijai ar fiziskam precem kameras Kajabi ir virzits uz raditajiema pedagogiem pardodot digitalos produktus un tiešsaistes kursus.
 2. Tehniska ekspertize: Apsveriet jusu komforta limeni ar tehnologiju. Shopify piedava vairak plug-and-play pieeju ar mazaku tehnisko iestatijumu kameras Kajabi nodrosina robustus mazrketinga rikus kas var prasit striktaku macisanos loku.
 3. Skalablitate: Domajiet par ilgtermina izaugsmi. Shopify var apstradat lielu darbibu skaitu padarot to piemerotu atrai biznesa izaugsmei. Kajabi lai gan skalabls ir vairak koncentrets uz biedribas trenera skalablitati.
 4. Mazrketinga un pardosanas riki: Shopify nodrosina plašus e-komercijas rikus precem kameras Kajabi piedava Kajabi produktu pardosanas rikus kursiem biedribam ieskaitot nosedzosanas lapas video hostingu utt.
 5. Izmaksas: Apsveriet jusu budzetu menesa transakciju maksam. Zemak redzama tabula salidzina katras platformas sakuma cenas bet papildus izdevumi piemeram transakciju maksas spraudnes var sakraties.
 6. Klient attiecibu parvaldisana (CRM): Ja klient attiecibu parvaldisana pardosanas kanalu vadiba ir integrala jusu biznesam Kajabi iebuveta CRM sistema var but izdevigaka neka Shopify treso person CRM integracijas.
 7. Pielagojamibas vajadzibas: Noverte pielagojamibas limeni kas nepieciesams jusu zimolam. Shopify piedava dazadas temas spraudnes kameras Kajabi atļauj plaši pielagot kursa piegadi lietotaja pieredzi.
 8. Atbalsts un kopiena: Abas platformas piedava klient atbalstu bet kopiena tiks apkart Shopify ir lielaka sakara ar plataku lietotaju bazi.

Kura platforma ir pareiza jums?

Lai noteiktu labako variantu jusu vajadzibam padomajiet par satura raksturu pieredzi ko velaties piedavat jusu auditorijai. Ja esat mazumtirgotajs kas velas pardot un nosutit preces Shopify visticamak bus labaka opcija.

Biezak uzdotie jautajumi

Vai varat izmantot Kajabi lai pardot produktus?

Jaa Kajabi ļauj pardot gan digitalos lejupielades gan fiziskos produktus caur visa viena platforma. Ar spejigam e-komercijas funkcijam Kajabi ļauj izveidot profesionali izskatoju vietni pardodiet savus produktus tiesi potencialiem klientiem.

Kas ir labaks neka