Labākā bezvadu pele līdz 20 dolāriem 2023. gadā

Labākā bezvadu pele līdz 20 dolāriem 2023. gadā

Labakais bezvadu pele zem 20 ASV dolariem

1. Srocker V2c bezvadu pele

Srocker V2c ir lēta, skaista pele, kas ir izgatavota no baltas plastmasas ar akvamarīna zaļiem akcentiem, atšķirībā no lielākās daļas lētu pelēm, kuras ir tumšās krāsās.

Taču tā nav ergonomiska vai ērta, jo tai ir nepiemērota forma, nevajadzīga plastmasas apdare ap ritināšanas riteni un nopietna elastība tās plastmasas pogās.

Pelei nav ieslēgšanas slēdža, bet enerģijas taupīšanas režīms to izslēdz pēc 5 minūtēm neaktivitātes. Tāpat tai ir viena AA baterija, kas kalpo vairākus mēnešus, un to var viegli uzstādīt, izmantojot USB uztvērēju.

2. Redragon M601

Sakarā ar tās ērto konstrukciju, šis modelis bieži tiek uzskatīts par labāko spēļu peli zem 20 ASV dolāriem.

To ir ļoti viegli turēt rokā un to var izmantot stundām ilgi bez noguruma. Pelei ir spēļu klases optiskais sensors un sešas konfigurējamas pogas.

3. Logitech M185

Šī ir ļoti viegla bezvadu pele, kas būs ideāli piemērota jūsu klēpjdatoram un tiek pārdota par mazāk nekā 20 ASV dolāriem.

Neskatoties uz vienkāršo izkārtojumu un sānu pogu trūkumu, nedaudz iegarena labā un kreisā poga, kā arī tās rievotais gumijas ritināšanas ritenis, visi darbojas nevainojami.

Tā ir arī ļoti pārnēsājama, pateicoties tās vieglajam dizainam un gadu ilgajam akumulatora darbības laikam.

Nedrīkst aizmirst, ka ir labi izstrādāta vieta USB uztvērēja novietošanai zem bateriju kastes, kurā atrodas viena AAA baterija, kas ir šai bezvadu pelei.

4. Dell WM126

Vai jūs zinājāt, ka Dell WM126 ir septītā visplašāk izmantotā pele Indijā? Nu, tā ir.

Šī pele ieguva popularitāti pateicoties tās lieliskajai cenai un labajiem atribūtiem. Turklāt to ražo viens no uzticamākajiem tehnoloģiju zīmoliem – Dell.

WM126 dizains, izskats un ērtums vēl vairāk nostiprina to kā labāko 20 ASV dolāru spēļu peli savā klasē.

Vienīgais ievērojamais šīs peles trūkums ir īsais akumulatora darbības laiks, kas jums jāizmanto aptuveni četrus mēnešus aktīvai lietošanai.

Neskatoties uz šo trūkumu, šai pelei ir viss nepieciešamais gan spēlēšanai, gan vienmērīgai interneta pārlūkošanai.

5. Seenda bezvadu pele

Šī bezvadu pele nāk ar modernu 2.4G bezvadu tehnoloģiju, kas nodrošina stabilu savienojumu līdz pat 10 metru attālumam.

Pelei ir elegants dizains un klusas klikšķis, ļaujot jums koncentrēties uz ekrānu, netraucējot apkārtējos.

Ja jūsu darbs vai brīvais laiks prasa daudz ceļošanas, šī mazā, bet pieejamā ierīce ir jums nepieciešama, jo tā viegli ietilpst jūsu somā, mugursomā vai kabatā.

Pelei nav nepieciešami draiveri, jo viss, kas jums jādara, ir pieslēgt Nano USB uztvērēju datoram vai klēpjdatoram, un ierīce automātiski sagatavosies lietošanai.

6. OKIMO bezvadu pele

Šim modelim ir klasiska, ultra plāna dizaina un pret pirkstu nospiedumiem noturīga apdare. Tā ir viegla, patīkama sajūta rokai un pietiekami pārnēsājama, lai būtu kopā ar jums visur, kur ejat.

Kad to nelietojat, USB uztvērēju var uzglabāt bateriju nodalījumā, padarot OKIMO vēl pārnēsājamu.

Turklāt, pateicoties klusajiem pogu klikšķiem, tā ir piemērota arī lietošanai birojos, bibliotēkās un kafejnīcās, jo jūs netraucēsiet citus ar savu klikšķināšanu.

7. Logitech M510 Advanced

Pateicoties tās ērtajai saķerei un pāris konfigurējamajiem sānu pogiem, Logitech M510 Advanced ir viena no labakajam bezvadu pelēm zem 20 ASV dolariem.

Tai ir dimantainas gumijas sānu rokturi, kompakts dizains un spīdīga gluda apdare melnajos, zilos vai sarkanos variantos.

Spēcīgie lietotaji novērtēs tās lietošanas ērtumu, divus gadus ilgo akumulatora darbības laiku un veltito ieslēgšanas/izslēgšanas pogu divu AA bateriju uzturēšanai.

Logitech zīmola izvelkamais bateriju nodalijuma vaks ir labi izstradats un ieklaujas atsevišķa vieta vienojošajam uztvērējam, kas ir saderīgs ar citam Logitech bezvadu ierīcēm.

Navigacijas pogas prasa nedaudz spiediena reģistracijai, bet to funkcijas var mainit izmantojot SetPoint programmatūru, kas nakt ar tiem.

8. VicTsing D-09 bezvadu optiska pele

VicTsing pele ir lieliska bezvadu pele zem 20 ASV dolariem ar matetu pelēku plastmasas dizainu ar spīdīgiem akcentiem, gumijotiem rievotiem ielaidumiem un metala ritinatnes riteni ar planiem gumijas rievotiem.

Sanu navigacijas pogas ir kaprīzas, bet citas, ieskaitot CPI slēdzi, jūtas labi definetas. Nav veltita iesledzana/izsledzana slēdzis, bet pele izslēgsies pēc 8 sekundem neaktivitates, lai palidzetu tai sasniegt 18 menesu akumulatora darbiba laiku.

Bateriju nodalijums ieklikst bez problemam vietá, bet trukums ir tas ka USB nodalijums neļauj pelei stavit plakani uz galda kad tas tiek uzglabats.

9. Anker 2.4G bezvadu vertikala pele

Ja peles lietošana izraisa rokas sapes, pargajiena uz vertikali orientetu peli var but atbilde. Anker ergonomiskais dizains ir ļoti lietojams ar atru izsekosanu un atsaucigu ritinasanu lai gan tam var but nepieciešams islaicigs pielagošanas periods.

Pelei ir sešu pogu izkartojums ieskaitot ipašas sanu navigacijas pogas un DPI slēdzi kas papildina sarkano liesmojošo LED joslu labi.

Ta ari nakt ar divam AA baterijam kas garantet ka tas kalpos dažus menesus.

10. VicTsing MM057

MM057 var uzskatit par labako bezvadu peli zem 20 ASV dolariem ikdienas lietošanai jo tas ir vienkarsa profesionali izstradata prece.

Jus varat izveleties no dazadam krasam un automatisks izslegsanos funkcija ievetiski pagarinat dzivi jusu baterijam.

VicTsing pele ir vienkarsibas epitome dizaina ziņa un škiet daudz dargaka neka tas patiesiba ir.

Lai gan tai trukst dazas no modernakajam funkcijam ko var atrast augstakas klases pele piemeram Logitech MX Master 2S tas zema cena un apbrinojama dizains padara to par lielisku izveli ikvienam kas mekle letu stiligu datora peli.

Nobeigums

Lidz šim rakstam esam aplukojusi 10 labakas pelites kas maksá zem 20 ASV dolariem. Cena neattur šis pelites no lieliskam funkcijam ko ikviens lietotajs milestiba.

Tadel nedodieties vilcinaties izmeginat jebkuru no šim pelitem. Ja jusum rodas jautajumi ludzu dalieties ar tiem komentaru sadala.

BUJ

Vai bezvadu peles ir atrakas par vadu pelitem?

Tas lidzinas atskiribai starp ethernet savienojumu un bezvadu savienojumu. Viena ir daudz stabilaka un atraka par otru. Tapec vadu speles peles parsniedz bezvadu speles peles sniegumu.

Vai bezvadu peles ilgst ilgak?

Lielaka dala bezvadu pelju ilgst vismaz divas nedelas pilna uzlade vai ar jaunam baterijam bet bus labak ja jus izvelesieties modeli kas var ilgt menesi vai ilgak pirms nepieciešams uzladet vai nomainit baterijas.

Vai letas bezvadu peles ir tas vertas?

Bezvadu peles ir noderigas jo tas neatstaj galda vietu ar vadiem un var nodrosinat atraku un vieglaku navigaciju neka skarotne.
Tas ari ir letakas un uzticamakas neka leta vadita pele lielakajai dalai cilveku.

Kura pele ir labaka klēpjdatoram vadita vai bezvadu?

Vadita pele ir ideala speletajiem jo tas nodrosina augstako iespejamo sniegumu gluduma un uzticibas ziņa gadiem ilgi.
Turklát tas ir ergonomiskak izstradata. Protams pastav ari bezvadu speles peles bet tas biezi vien ir parsteidzosi dargas.