RankIQ pret Keysearch: Kurš ir labākais SEO 2024. gadā?

RankIQ pret Keysearch: Kurš ir labākais SEO 2024. gadā?

Vai jūs esat noguris no neskaitāmām stundām, kas pavadītas atslēgvārdu pētīšanā, tikai lai redzētu, ka jūsu emuāra ieraksti paliek Google meklēšanas rezultātu otrajā lapā?

Kā emuāru autors jūs zināt, ka pareizo atslēgvārdu mērķēšana ir būtiska, lai piesaistītu organisko satiksmi un palielinātu savu tiešsaistes klātbūtni.

Bet, ņemot vērā daudzos pieejamos atslēgvārdu rīkus, var būt grūti izvēlēties labāko savām vajadzībām.

Šeit noder RankIQ – mākslīgā intelekta vadīts SEO rīks, kas atvieglo atslēgvārdu pētīšanu un palīdz radīt augstas kvalitātes saturu, kas ierindojas Google pirmajā lapā.

Saskaņā ar Brendona Geila, Blogging Millionaire Podcast vadītāja, teikto, RankIQ ir spēles mainītājs emuāru autoriem.

Nesen veiktajā viena gada pētījumā viņš atklāja, ka emuāru autoriem, kuri izmantoja RankIQ, bija daudz labākas iespējas ierindoties Google pirmajā lapā salīdzinājumā ar tiem, kuri to nedarīja.

Ar spēcīgajiem mākslīgā intelekta algoritmiem un atlasīto atslēgvārdu bibliotēku RankIQ padara viegli atrast zemas konkurences atslēgvārdus, kas ir saistīti ar jūsu konkrēto tēmu.

Vai esat ēdienu emuāra autors, kurš vēlas palielināt lapas skatījumus, vai filiāļu mārketinga speciālists, kurš cenšas palielināt savas komisijas, RankIQ lietotājam draudzīgais interfeiss un visaptverošais SEO rīku komplekts padara to par ideālu izvēli emuāru autoriem visos līmeņos.

SEO un atslēgvārdu pētījumu rīku jomā Keysearch un RankIQ ir kļuvuši par vērtīgiem resursiem satura radītājiem kā jums.

Abas platformas piedāvā funkciju kopumu, kas paredzēts, lai uzlabotu jūsu vietnes meklētājprogrammu reitingus, identificējot optimālos atslēgvārdus un analizējot SEO metrikas.

Taču katram ir savi unikālie stiprie punkti un fokusi, kas var ietekmēt jūsu izvēli atkarībā no konkrētajām vajadzībām.

Apskatīsim tuvplānā, lai noskaidrotu, kāda ir atšķirība starp Keysearch un RankIQ.

Keysearch funkciju apskats

Keysearch ir visaptverošs SEO rīks, kas paredzēts, lai palīdzētu atklāt zemas konkurences atslēgvārdus un sniegt detalizētu analīzi, lai palīdzētu jums apsteigt konkurentus.

Dažas no Keysearch galvenajām funkcijām ietver:

 • Atslēgvārdu pētījums ar meklēšanas apjomu, CPC un PPC datiem
 • Konkurentu atslēgvārdu analīze un reitinga izsekošana
 • Atgriezenisko saiti pārbaudītājs un uzraudzība
 • YouTube SEO funkcijas
 • Atslēgvārdu grūtības vērtējumi, lai novērtētu konkurences līmeni
 • Reitinga izsekošana, lai uzraudzītu jūsu vietnes veiktspēju laika gaitā

Lai iegūtu padziļinātu analīzi par to, kā Keysearch var gūt labumu jūsu SEO stratēģijai, apsveriet iespēju izlasīt rankiq pārskatu, kurš salīdzina to ar līdzīgiem rīkiem.

RankIQ funkciju apskats

No otras puses, RankIQ pozicionē sevi kā SEO rīku īpaši emuāru autoriem un satura radītājiem, kuri koncentrējas uz satura optimizēšanu ar augstas ietekmes atslēgvārdiem.

RankIQ funkcijas ietver:

 • Roku atlasīta bibliotēka ar augstu apmeklējumu un zemu konkurenci atslēgvārdiem
 • Mākslīgais intelekts vadīts SEO ziņojums satura optimizēšanai pirms publicēšanas
 • Emuāra ieraksta optimizators, kas jums palīdz veikt uzlabojumus
 • Reitinga izsekošana, lai redzētu, kā jūsu saturs veic
 • Ātra atslēgvārdu konkurences un satura kvalitātes analīze

Lai saprastu, kā RankIQ pielāgo savus pakalpojumus jūsu satura radīšanas procesam, izpētiet rankiq izmantošanu un to, kā tas salīdzinās ar citiem SEO rīkiem kā ubersuggest vs rankiq.

Cenu noteikšana un plāni

Izvēloties rīkus satura radīšanas stratēģijas uzlabošanai, izmaksas un piedāvātie abonementu modeļi ir būtiski faktori. Zemāk jūs atradīsiet salīdzinājumu starp Keysearch un RankIQ cenu noteikšanu un plāniem.

Keysearch cenu noteikšana un plāni

Keysearch piedāvā cenu noteikšanas līmeņu klāstu, kas piemēroti dažādajam pieprasījumam un budžetiem. Ar uzsvaru uz pieejamību viņi nodrošina dažnedažnus variantus, ļaujot jums izvēlēties plānu, kas atbilst jūsu satura radīšanas prasībām.

Plāni parasti atšķiras pēc ikdienas meklējumu limitiem, atslēgvārdu skaita, ko varat izsekot, un piekļuves uzlabotajiem līdzekļiem.

Lūk, tipiska Keysearch cenu noteikšanas struktūra:

 • Sakuma plans – 80 ikdienas meklejumi (17$ menesi)
 • Pro plans – 200 ikdienas meklejumi (34$ menesi)
 • Paplašinatais plans – 500 ikdienas meklejumi (47$ menesi)

Šie plāni ir paredzēti gan individuāliem emuara autoriem, gan lielakam satura komandam. Lai iegūtu vairak informacijas par katras plana piedavajumiem, apsveriet iespeju izlasit detalizetu Keysearch paskatu.

RankIQ cenu noteikšana un plani

RankIQ pieeja ir nedaudz citadaka, bieži vien nodrošinot vienkarsaku plau planu klustu. Viņi prioritizē piedavajumu pielagotus lizdekļus satura raditajiem, koncentrejoties uz atslęgvardu ieteikumu kvalitati un SEO riku klustu.

RankIQ plani ir paredzeti tiem, kuriem nepieciešama padziļinata SEO analize un vadlinijas satura veiktspesjas uzlabošanai.

Zemak ir parskats par RankIQ cenu noteikšanas modeli:

 • Sakuma plans – 16 SEO emuar postenu zinojumi (49$ menesi)
 • Pro plans – 36 SEO emuar postenu zinojumi (99$ menesi)
 • Aģenturas plans – 80 SEO emuar postenu zinojumi (199$ menesi)

RankIQ plani parasti ir taisnigi vienkarsoti ar uzsvaru uz vienkarsibu un lietojamibu. Lai ienirstu dziļak katras plana ieklautajos aspektos, piemeram konkreto SEO funkciju un genereto atslęgvardu zinojumu skaita ziņa, apmeklejiet RankIQ cenu noteiksanu lapu.

Jums ir svarigi ne tikai novertet izmaksaus bet ari verties katras rika sniegto saturu stratégijai.

Vai jūs prioritizetat visaptverošu atslęgvardu petijumu konkurentu analizi vai lietotajam draudzigu interfeisu abas Keysearch un RankIQ piedava unikalus prieksrocibas.

Jums var ari but vertigi apsvéret citus tirgu rikus izpetejot RankIQ alternativas un salidzinajumus ka Ubersuggest vs RankIQ.

Atslegvardu petijuma spejas

Iedziļinoties SEO un satura radisanas pasaule speja veikt efektivus atslegvardu petijumus var but spéles mainitajs.

Saja sadala mes salidzinam Keysearch un RankIQ atslegvardu petijuma spejas lai palidzetu jums saprast kurš var labak atbilst jusu satura strategijai.

Keysearch atslegvardu petijuma riki

Keysearch piedava visaptverošu riku kopumu atslegvardu petijumam. Jus varat atrast jaunus atslegvardus izmantojot Atslegvardu Petijuma riku kas sniedz informaciju par meklešanas apjomu konkurences limeniem un potencialo peļņaspeju.

Riks ari piedava “Brainstorm” funkciju kas palidz jus atrast jaunas satura idejas atklajot tendenciozas atslegvardus.

Luk dažas no Keysearch atslegvardu petijuma riku galvenajam funkcijam:

 • Atslegvarda Grutibu Parbauditajs: Novérté cik gruti butu ierindoties pec konkréta atslegvarda.
 • Atslegvarda Ieteikumi: Nodrošina saistitu atslegvardu sarakstu pamatojoties uz jusu sakotnejo vaicajumu.
 • Meklešanas Apjoma Dati: Parada menesla meklešanas apjomus atslegvardiem.

RankIQ atslegvardu petijuma riki

No otras puses RankIQ ir pielagots ipaši emuar autoriem un satura raditajiem.

Ta atslegvardu petijuma riki ir paredzeti lai atrast augstas apmeklejamibas zemas konkurences atslegvardus jusu niša. RankIQ piedava atlasitu sarakstu ar atslegvardiem kas atlasiti to reitinga potenciala del.

Luk galvenas RankIQ atslegvardu petijuma riku funkcijas:

 • Roku Atlasiti Atslegvardi: Atslegvardu biblioteka atlasita to efektivitates del dazadas nišas.
 • Maksigais Intelekts Vadits SEO Konkurences Analize: Maksigais intelekts vadits riks kas analize augstakos rezultatus pec atslegvarda un dod jus konkurences vertejumu.
 • Atslegvarda Optimizacija: Vadlinijas ka izmantot atslegvardus jusu saturam maksimalai SEO labumam.

Konkurentu analize

Konkurentu analize ir butisks meklešanas optimizacijas aspekts kas var butiski ietekmet jusu satura strategiju.

Izvertéjot Keysearch un RankIQ ir svarigi salidzinat to spejas šaja joma lai saprastu kurš pakalpojums var labak kalpot jusu vajadzibam.

Keysearch konkurentu analizes funkcijas

Keysearch nodrošina funkciju kopumu kas ļauj analizet jusu konkurentu SEO centienus. Jus varat ievadit konkurenta URL lai iegutu detalizetu skatu uz vinu atslegvarda reitingiem atgriezenisko saiti un kopéjo vietnes veiktspéju.

Keysearch ari piedava konkurences analizes riku kas palidz jus atrast atslegvardus par kuriem jus konkurenti ierindojas ta lai jus varat identificet trukumus savá satura strategija.

RankIQ konkurentanalizes funkcijas

RankIQ pieeja ir nedaudz citadaka integréjot maksigais intelekt lai palidzet jus noskaidrot ko augstakie konkurenti dara pareizi.

Platforma koncentrejas uz augstak reitejoša satura analizi pec jebkura dotá atslegvarda sniedzot jus ar sadalijumu par to kas padara šos rakstus veiksmigus piemeram lasamibu vardu skaitu un atslegvarda lietojumu.

RankIQ konkurences analize ir vairak satura centreta piedavajot ieskatu struktura un bútiba augstak reitejošos ierakstos. Tas ļauj optimizet jus saturu veida kas sakrit ar to kas šobrid veic labi meklešanas rezultatu lapas.

SEO metrikas un analize

Kad jus salidzinat Keysearch un RankIQ dziļums un precizitate SEO metrikas un analizes ko sniedz katrs riks klust par fokusa punktu jus satura strategija.

Abas platformas lepojas ar metriku klust kas var palidzet jus saprast jus vietnes veiktspéju un identificet uzlabojamu areas.

Apskatísim tuvak ko katrs pakalpojums piedava attieciba uz SEO met