Sesi labakie portativie energijas stacijas, ekspertu izveleti

Labakas portativas energostacijas

  • Vislabaka kopuma portativa energostacija: Jackery Explorer 1000
  • Labaka portativa energostacija kempingam: EcoFlow Delta
  • Labaka portativa energostacija ilgam celojumam: Anker 757 SOLIX F1200
  • Labaka energostacija mobilajam profesionalam: Goal Zero Sherpa 100AC
  • Labaka portativa energostacija jusu automasinai: Noco Boost Plus GB40
  • Labakais variants viedtelefonam: Anker Power Bank

Ka izveleties portativo energostaciju

Ietilpiba un jauda

Izvelejoties portativo energostaciju, vissvarigakais ir tas ietilpibas apjoms, kas liela merā atkarigs no tā, kam jus to gatavojaties izmantot. Vajadziba pēc visa mājas apgades ar elektribu nav tas pats, kas vajadziba pēc elektribas nedēļas nogalei kempingā, bet lielākoties pavadot laiku ārpus telpām. Tāpēc izvērtējiet visas lietas, kuras gribat pievienot, cik bieži tās tiks izmantotas un tad balstiet savas ietilpibas vajadzibas uz šiem faktoriem. Par laimi, lielākā daļa portativo energostaciju ir pietiekami labas lielākajai daļai gadījumu, kas neietver mājas apgadi ilgstoši.

Tas noved mūs pie nākamā punkta: cik daudz jaudas jums vajag un cik daudz varat radīt? Visām portativajām energostacijām ir maksimālais vatu izvades apjoms, kas nosaka, cik daudz ierīču varat pieslēgt. Piemēram, lielākā daļa sildītāju ir ap 1,000-2,000 vatiem, tāpēc tie varētu būt par daudz vidējai portativajai energostacijai. Turklāt, ja jūs apgādājat visu māju, kurā ir vairākas lielas ierīces, tad jums vajadzīga smagā darba portativa energostacija.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, kā jūs to plānojat uzlādēt. Jā, jūs varat izmantot parasto sienas kontaktligzdu, bet ja pastāvīgi saskaraties ar elektribas problēmām, tad labaka izvēle ir uzlāde ar saules paneļiem, un šajā gadījumā jums arī jādoma par to, cik ātri gribat uzlādēt energostaciju. Ņemiet vērā, ka saules uzlāde ir ļoti atkarīga no laika apstakļiem, tāpēc vairaku paneļu savienošana var palīdzēt samazinat šo ietekmi, bet tas nāk ar papildus izmaksam.

Portativitate un kontaktligzdas

Protams, ja plānojat daudz pārvietoties ar savu energostaciju, tad jums būs nepieciešama kaut kas portativs. Tomēr, ja plānojat to galvenokart izmantot savā automašīnā vai kravas automašīnā, tad varat izvēlēties nedaudz smagaku modeli, bet paturiet prata tikai to, ko varat viegli nest paši, it īpaši ja plānojat to izmantot bez citu palīdzības.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir nepieciešamie kontaktligzdu veidi. Papildus tam, ka ir X skaits AC kontaktligzdu, piemēram, jums jāapsver to individuālais maksimālais vatu skaits, lai redzētu vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Jums varētu būt arī nepieciešams apskatīt lietas kā USB-C portu skaits pret USB-A portiem un vai kads no tiem atbalsta PD uzladi. Šie faktori ilgtermiņa perspektīvā būs svarīgi, ja plānojat regulāri izmantot savu energostaciju.

Ka mes izvelejam šīs portativas energostacijas

Izvēloties produktu ieteikumam ir liela nozīme, it īpaši tāpēc ka cilvēki tērēs savu nopelnīto naudu un iegūs produktu, kas viņiem kalpos ilgu laiku. Tāpēc mēs esam pavadījuši daudz laika un pūļu un balstoties uz mūsu pieredzi kā tehnoloģiju un e-komercijas ekspertiem, lai izvēlētos produktus, kas piedava pareizo līdzsvaru starp cenu un veiktspēju. Tad variet būt pārliecinati ka visi zemak esošie ieteikumi ir labakie varianti savas kategorijas cenai un funkcijam ko jūs iegūstat.

Jackery Explorer 1000

vislabaka kopuma portativa energostacija

Jackery ir bijis liels vards portativo energostaciju pasaulē jau kādu laiku tagad, tadel nav pārsteigums ka musu vispareizakais izveles variants ir Jackery Explorer 1000. Tas ir pilnigs ar funkcijam un lai gan tas ir nedaudz dargaks, tas ir pilnigi verts prasito cenu. Attieciba uz ietilpibu tas ir loti liels ar 1002Wh kas ir vairak neka pietiekami priekš enerģijas badiga silditaja aptuveni divarpus stundam vai tosterim vienai stundai un pusei. Ne ka mes gaidam ka jus gatavojaties cepet maizi tik ilgi bet tas ir lielisks piemers tam ka Explorer 1000 ir lieliska portativa energostacija jo jus varat to panemt lidzi celojumos un piknikos lai piegadatu dazadas ierices ar elektribu.

Jums ari ir diezgan daudz kontaktligzdu ar kuram stradat sakot ar trim standarta AC kontaktligzdami kas strada ar 110V un var izlaist 1000 vatus jaudas. Tam ari ir divi USB-C porti un divi USB-A porti tapec ja jusam ir telefoni planšetdatori vai citas ierices kas tiek barotas ar USB tad jus esat gatavs. Attieciba uz uzladi jusam ir diezgan daudz opciju ari ar galveno veidu esot DC ieveja bet jus ari potenciali varat pieslegties saules panelim un uzladet to abos veidos vienlaicigi.

Vislabaka lieta par Explorer 1000 ir ta ka tas ir buvets lai kalpotu ilgi ar robustu un izturigu konstrukciju un rokturis padara to viegli nest apkart nevis japartrauc par glabasanu risinajumu. LED ekrans prieksa sniedz visu informaciju ko jusam nepieciešams lai sekotu lidzi lietam ieskaitot uzlades limeni un izsmelsanas likmi tapec jus netiksiet parsteigti neparedzetos apstaklos. Jackery ir projektets bateriju lai tas kalpotu vismaz piecus gadus un pat met klata tris gadus garantijas.

EcoFlow Delta

Labaka portativa energostacija kempingam

Ja jums nepieciešams kaut kas nedaudz jaudigaks kempingam tad EcoFlow Delta ir iespejams labaka izvele jo tam ir iespaidiga 1260Wh kas ir nedaudz mazak par 260Wh vairak neka Explorer 1000. Tas nozime ka jus varat uzladet ilgak piemeram aptuveni cetrasarpus stundas PS5 un 29 reizes viduveja drona. Tadel jus iegustiet daudz vairak elastibu ko darit kad jus esat ārpus telpam pavadot pares divas dienas vai nu skatoties filmu nakti ar projektoru vai uzturot jusu klēpjdatoru vai planšetdatoru pilnigi uzladetu.

Atškiriba no daudziem citiem portativajiem energostacijam EcoFlow Delta sadala savus portus aizmugure un priekša kas patiesiba ir diezgan intuitivi jo seši USB porti priekša ir dazak ticami ka tiks izmantoti priekš iericeim ka klēpjdators vai telefons kam nepieciešama pieeja. Salidzinot to ar sešiem AC kontaktligzdami aizmugure kas ticami ka netiks pieskarties un tas dod loti dazadu nozimi ka projektet energostaciju sada veida it ipaši jo tas atbrivo priekšu lieliskam LED panelim. Minetais panelis sniedz daudz informacijas ieskaitot pašreizejo uzlades limeni atlikuso laiku uzlades likmi un izsmelsanas likmi un tas ir daudz vieglak redzet neka Explorer 100.

Par laimi tam ari ir lieliska uzlade un to var uzladet izmantojot sienas kontaktligzdu automašinu vai saules paneļus ar trim 160W saules paneļiem spej uzladet to aptuveni 4-7 stundas. Tam ir robusts dizains un rokturis lai viegli nest apkart lai gan tas ir novietots nedaudz neerti jo tas ir projektets lai tam butu virspuse kur var likt lietas.

Anker 757 SOLIX F1200

Labaka portativa energostacija ilgam celojumam

Lielakai dalai enerģijas generatoriem ir liela problema un tai ir sakars ar enerģijas efektivitati. Tas nozime ka baterijas ietilpiba gandriz nekavejoties sak degradeties ar lietošanu un nominala ietilpiba samazinas lēni gada vai divu laika un pastav iespejamiba ka tas var nestrada labi vai vispar nestrada pec 4-5 gadiem. Tas joprojam ir ilgs laiks bet ja jus gribat kaut ko kas jus kalpos ilgam laikam tad Anker piedava piecu gadu garantiju uz savu Anker 757 enerģijas staciju. Vel labak tas ir lieliska enerģijas stacija tapec tas ir pilnigi verts nedaudz augstakas prasitas cenas.

Anker 757 ir iespaidiga 1229Wh ietilpiba liekot to lidzinaties ar citiem augstakas klases enerģijas stacijam un dodot jums daudz papildus uzlades vai darbibas laika jusu iericeim. Tas ari var sasniegt iespaidigu 1,800 vatu kopuma izvadi kas ir lieliski ja jums nepieciešams darbinat smagas ierices ka silditaji kas bieži vien prasa so papildus ietilpibu. Tas ari ir lieliski ja jums nepieciešams uzladet vairakas ierices un tadel kad jusam ir 13 izvades porti ar ko stradat tas ir viegli paveicams. Specifiskak jums ir seši AC kontaktligzdami cetri USB kontaktligzdami un viens automašinas ligzdams tapec patiesiba jusam nevajadzetu but problemam pieslegties iericeim pie tas.

Zem kapota ari ir daudz gudras tehnologijas ieskaitot gudru temperaturas kontroli kas monitorē galvu simts reizes sekunde lai nodrosinatu ka enerģijas stacija neparsilst. Dizains ari ir diezgan robusts but gan triecienizturigs gan šoka izturigs ka ari nedaudz liesmu retardants tapec jus zinat ka tas ir drošs lietošanai. Ari ka minets sakuma baterijas pati par sevi ir projektetas ilgam kalpošanai un Anker 757 gadijuma tas ir projektets lai kalpotu lidz desmit gadiem.

Goal Zero Sherpa 100AC

Labaka enerģijas stacija mobilajam profesionalam

Ja jus esat profesionals kas dazak pavada laiku ceļojot un nepieciešams piegadat dazadas ierices bet negribat nest apkart masivu un smagu enerģijas staciju tad sis Goal Zero Sherpa 100AC ir perfekta alternativa. Tam ir 95Wh ietilpiba kas var šķist maza salidzinajuma ar iepriekšejiem portativajiem enerģijas stacijam bet tas ir tikai zem likumiga limita lai panemtu lidmašina lidzi. Tas nozime ka tas ir lieliski piemerots ja jus dazak ceļojat un ar so ietilpibu jus varat uzladet telefonu astoņas reizes un klēpjdatoru lidz divam reizem kas ir diezgan daudz.

Attieciba uz izvadi viens no unikaliem lietam par Goal Zero Sherpa 100AC ir tas ka virspuse tam ir 15-vatu bezvadu ladejs tapec jus varat uzladet savu viedtelefonu vai auskarus bez pieslegšanas kas atbrivo kontaktligzdu. Viena cita unikala lieta ir ta ka atskiriba no enerģijas bankam kas ir lidzigas izmera un ietilpibas tam ir viens 100-vatu AC kontaktligzdams kas ir perfekti ja jusu klēpjdators neladejas ar AC bet gan ar tiem arejiem barošanas blokiem kas nepieciešama tradicionala kontaktligzda. Tam ari ir viens 60-vatu ie/izejas USB-C viens 60-vatu ie/100-vatu izvades USB-C un divi USB-A kontaktligzdami tapec pat ja tam ir liels masivs AC kontaktligzdams kas aiznem dazadu vietu jus joprojam varat pamanities uzladet vairakas ierices vienlaicigi.

Papildus enerģijai kopuma buve ari ir loti robusta ar buferiem malas kas palidz absorbēt triecienus un alumīnija rami kas ir diezgan stiprs tapec jus nevajadzetu satra