Šis Apollo nēsājams piedāvājums varētu palīdzēt jums labāk gulēt.

Kas ir pieskārienu terapija?

Apollo valkājamās ierīces pamatā ir jauna pieskārienu terapijas pieredze. Ja jūs neesat pazīstams ar pieskārienu terapiju, tad tā ir līdzīga ārstēšanas un vingrošanas veidiem, piemēram, akupunktūrai, tai či un reiki. Ideja ir tāda, ka pieskaroties vai gandrīz pieskaroties pacientiem, šī terapijas forma var palīdzēt atbrīvoties no dažādām problēmām. Praktiķi apgalvo, ka pieskārienu terapija var palīdzēt atbrīvoties no trauksmes un stresa vai samazināt nogurumu un palīdzēt labāk gulēt, pārvirzot ķermeņa enerģiju.

Apollo valkājamās ierīces pieeja šiem terapijas veidiem ir nedaudz atšķirīga. Ierīci izstrādājusi neirozinātnieku un ārstu komanda un to pārbaudījuši tūkstošiem cilvēku reālajos un klīniskajos pētījumos, un aiz tās stāv iespaidīgi pētījumi. Apollo valkājamā ierīce nodrošina maigus vibrāciju viļņus tieši uz ādas, galvenokārt valkājot to uz rokas. Pēc Apollo komandas teiktā, vibrāciju ritmi, kas nāk no Apollo valkājamās ierīces, veicina labāku miegu, vairāk enerģijas, atpūtu un koncentrēšanos. Vibrācijas tiek nodotas kā zemas frekvences skaņas viļņi, ko visā ķermenī jūtat kā nomierinošas vibrācijas, tā stiprinot un atjaunojot jūsu autonomo nervu sistēmu, lai jūs pavadītu mazāk laika cīņas vai bēgšanas režīmā un vairāk laika atpūtai un gremošanai. Izmantojot Apollo Vibes lietotni, jūs varat izvēlēties starp septiņiem dažādiem vibrāciju režīmiem, kas paredzēti dažādām ikdienas aktivitātēm. Tas var palīdzēt jums atslābināties, aizmigt, nomierināties, labāk koncentrēties, palielināt enerģiju, būt sociālākiem un atgūties pēc garas dienas vai intensīviem brīžiem.

Ar simtiem tūkstošu apmierinātu klientu, lietotāji piedzīvo nervu sistēmas stiprināšanas un līdzsvarošanas priekšrocības: viņi guļ labāk, vieglāk koncentrējas, ir vairāk enerģijas un ātrāk atgūstas.

Vai palielināts miegs?

Apollo valkājamās ierīces izstrādātāji vēlējās ierīci, kas būtu droša un neinvazīva alternatīva miega tabletes. Interesējoties par Transcutaneous Vibratory Stimulation (TVS) ietekmi uz miegu, Apollo uzsāka pētījumu, lai pārbaudītu Apollo ietekmi uz miega kvalitāti un sirdsdarbības ātrumu ar reāliem lietotājiem.

Lai gan klīniskais pētījums nav paredzēts beigties līdz 2025. gadam, Apollo ir sācis publicēt interesantus sākotnējos rezultātus savā vietnē. Pēc viņu datiem, cilvēki, kas valkā viņu ierīci vismaz 3 stundas dienā, 5 dienas nedēļā, piedzīvo vidēji 6%  pieaugumu kopējai miega laikam, kā arī 14% pieaugumu REM miegā un 19% pieaugumu dziļajam miegam. Pieredzes svarīgajam aspektam ir konsekvence, jo jūs attīstat izturību, labklājību un komfortu vienkārši valkājot ierīci un sajūtot vibrācijas.

Saskaņā ar Dr. David Rabin MD, PhD teikto: “miegs ir viens no svarīgakajiem faktoriem fiziskajai un garīgajai veselībai.” Pateicoties Apollo valkamajam dabiskajam labumam, jūs katru rītu varat pamosties sajūtoties atpūtušies un gatavi saskarties ar dienu, kas jau pašos pamatos ir vērts to izmēģinat. Tas viss ir pirms pat apsverat citas veidus, kuros tas palīdz jūsu ķermenim un komforta līmenim.

Sirdsdarbības variabilitate un nervu sistēma

Vēl viens interesants punkts par Apollo valkamo ir tas, ka tas var palielinat jūsu nervu sistemas spēku. Tas nāk no tā potenciāla palielinat jūsu Sirdsdarbības Variabilitati (HRV). Augstaka HRV ir saistita ar labaku lemumu pienemsanu, kameras zemas HRVs ir saistitas ar lielaku nenoteiktibu piemeram. Laba HRV ar ir saistita ar veseligaku nervu sistemu un vieglaku atgusanas speju no stresa.

Saskaņa ar Apollo teikto, viņu valkamais ir pirmais valkamais tech kas ir . Piemeram petijumi liecina ka vibracijas kas tiek uztvertas ka nomierinošas individiem iespejams ietekme to pašu indivdu fizisko atgusanos pec fiziskas slodzes. Šis vibes paliek jums labak sagatavoti saskarties ar ikdienas izaicinajumiem, neskatoties uz to kas notiek pat caur stresainam situacijam kur intensivas emocijas ir spele.

Valkajiet to ērti

Tas ir valkams par ko mēs runajam, tadel nav parsteigums ka Apollo valkamais ir diskrets, ērts un viegli lietojams! Tas neapslogos jusu un laika gaita jus pat varat aizmirst ka tas ir uz jusu ķermeņa.

Protams jus varat ari zinat ka Apollo valkamo var izmantot dazados veidos kas ieklauj valkasanu uz joslas ap jusu roku vai potiti. Tomer ja tas nav velams ierice var ari piestiprinat pie jusu krekla apkakles bra siksnas vai vidukla siksnas lai panaktu lidzigu efektu.

Ja jus velaties izmeginat Apollo valkamo kas var but pozitivi efekti uz jusu miegu un kopigo labklajibu jus varat to apskatit Apollo veikala zemak noraditaja saite. Un nekad nav bijis labaks laiks to darit jo tagad tas ir par $60 letaks no $349 lidz $289. Vienkarši sekojiet pogai zemak lai pievienotos piedavajumam kamers tas ilgst no 10.julija lidz 12.julijam.