Šis robots metējs var atdarināt jebkuru cilvēka metienu

Kas ir jusu milakais beisbola metejais?

Shane McClanahan? Sandy Alcantara? Justin Verlander? Neatkarigi no jusu atbildes, divi vadošie sporta tehnologiju uznemumi ASV ir apvienojušies, lai izveidotu robotu versiju šiem metejam, un rezultati esot pārsteidzoši precizi.

Roboti beisbola meteji

Mes nerunajam par staigajosiem un runajosiem robotiem, kas met beisbola bumbas, bet gan par tehnologiju apvienojumu, kas spēj precizi atdarinat jebkura speletaja metešanas stilu, pret kuru jus gribat treneties sitienu veikšana. Šis risinajums apvieno Trajekt Arc, meteja robotu ar superprecizu motoru kontroli, attelu apstradi un mašinmacibu, lai mestu perfektas un konsekventas bumbas, un Rapsodo PRO 3.0, zemes baze radaru un attelu baze monitoringu sistemu, kas paredzeta precizai sitienu un meteju datu mērīšanai.

Iekarta pat ietver video projekcijas sistemu, kas ļauj redzet dzīves lieluma attelus no speletaja meteja tieši uz jusu pusi. Tas piedava standarta meteja video materiālus, bet komandas var ari augšupieladet savus video datus papildu pielagošanai. Tas ir nākotnes sitienu treniņš, ka mes to pazistam.

Beisbola meteju mašinu vesture

Pirma beisbola meteju mašina tika izgudrota 1897. gada Princetonas profesora Charles Howard “Bull” Hinton. Tas tika dēvets par “beisbola lielgabalu” un izmeta beisbola bumbas ar šaujampulvera palidzibu, bet bija gan neprecizs, gan bīstams. Laika gaita tehnologija attīstījās.

20. gadsimta laika tika izgudrotas dazadas meteju mašinas, no kuram viena nozīmīga bija Paula Givagnoli rokas stila meteju mašina 1952. gada. Šī mašina metēja bumbu uz plati ar meteja stila kustibu, kas bija domata, lai atdarinatu īsta meteja roku mešanas darbibu. Pirmo reizi speletajs sitienu burzi varēja bezgaligi treneties pret mašinu, kas spēja atkārtot cilveka meteja darbibu.

Lielakajai daļai no mums beisbola meteju mašinu attīstība varētu apstaties tieši tur. Pievienojot nelielus uzlabojumus un modifikacijas, mašina, kas var mest līdzīgi cilvekam, ir pietiekama, lai uzlabotu musu sitienu vidējo rezultatu. Ja jums tiešam ir vajadzīgs vizualizet sitienu pret superzvaigzni meteju, tad dariet to, ko lielakā daļa no mums dara saskaroties ar basketbola grozu pagalma: izmantojiet nedaudz izteli.

Bet lietas ir atškirīgas, kad nonakat pie profesionāliem speletajiem. Šaja limeni atškiribas, kas škir MLB majas skrejiena lideri no citiem, ir gandrīz nepamanamas. Šiem elitajiem sportistiem, meklējot mazāko priekšrocibu pret saviem pretiniekiem, ideja treneties pret meteja precizu arsenālu un meteju īpašibam pirms laukuma apmeklejuma var izdarit visu atškiribu. Šeit ienāk Trajekt Arc un Rapsodo PRO 3.0 kombinacija.

Trenējiet savu meteju

“Tas darbojas tā, ka jebkura sekošanas tehnologija, kas tiek izmantota speletaja metiena mērīšanai, var kalpot par datu avotu, kas tiek ievadīts Trajekt,” teica Joshua Pope.

Daudzos treniņu gadījumos tas ietver jusu meteja paraugu mešanu, kas tiek izmantoti ierices mācīšanai, izmantojot bumbas sekošanas tehnologiju. Pāris paraugu mešanas ir pietiekami, lai iemacitu Trajekt Arc nepieciešamos meteju parametrus, piemeram, atrumu, griezienu, kustibu un streika zonas atrašanās vietu. Kad šie dati ir iegūti, šis metiens tiks pievienots ierices sistēmai nākotnes treniņu sesijam. Domajiet par to ka par Netflix metieniem.

Tomer, ja jus gribat modelēt konkrēta pretinieka speletaja metienu – piemeram, Los Angeles Dodgers Tony Gonsolin – pret kuru jus driz spelesiet speli? Zvanīt Gonsolin (“Hei, Toni. Mes spelesim pret tevi nakamnedel, un mes tikai brinijamies…”) ir diezgan neiespejams, bet jus neesat bez izejas. Iespējams ari trenet Trajekt Arc, izmantojot metiena sekošanas datus no avota ka Hawk-Eye, kas seko MLB spelu metieniem, tadejadi joprojam radot pārliecinošu kopiju par to, ka rivala metejs uzvedas laukuma.

Noslēpumaina ierocis

Spoileris: Sports ir konkurētspējīgs. Šī konkurence nenotiek tikai laukuma vai tiesas zale, bet ari komandas sacensibas par visperspektivakajiem speletajiem un jaunakajam tehnologijam, lai viņus atbalstitu.

Tapēc ne Daniels ne Pope nevarēja atklāt, kuras MLB komandas pašlaik izmanto viņu meteju tehnologiju, lai gan viņi noradija, ka to pašlaik izmanto septiņu šadu komandu treniņlaukumos. (Ieprieksejo Rapsodo tehnologiju izmanto visas 30 MLB komandas.)

“Ne, mes nevaram atklāt [šo informaciju],” teica Pope. “Es domaju daudzi to redz ka konkurences priekšrocibu ko viņi grib paturēt sev tuvu. Mes to respektējam un [tādēļ] turam to konfidenciali.”

Ja tas tiks pieradits ka tas piegada solijumu, varat likt savu pedejo dolāru ka šada veida tehnologija saks izplatities ari citam komandam – un varbut ari ārpus MLB.

“Musu vadošais produkts … ir visprecizakais meteja atdarinajums ko mes esam sastapuši ar jebkuru meteju mašinu,” teica Pope. “Tas vienmer bus musu premium piedavajums un es domaju ka augstakais vertibas lietojums bus ar tiem MLB komandam kas var augsupieladet video datus un visus spelu meteju datus premium treniņiem. Bet mes stradajam pie vieglakam versijam kas ir vairak portativas un saglaba dazas galvenas funkcijas ka video projekcija par meteja sākuma poziciju [un] bumbas orientacijas kontrolieris.”

Drizumā pie sitienu burza tuvuma? Hei, ir sliktaki veidi ka uzlabot savu spele neka sacensties pret MLB viszvaigznem – virtuali vai ne.