Šis Segway elektriskais skrejritenis ir par 170 dolāriem lētāks Prime Day izpārdošanā

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties Segway KickScooter elektrisko skrejriteni

Segway vārds ir gandrīz sinonīms elektriskajiem skrejriteņiem, jo tā ikoniskie skrejriteņi iepazīstināja mūs ar jaunu ceļošanas veidu. Mūsdienās Segway ražo dažus no labākajiem elektriskajiem skrejriteņiem, kuru forma ir mainījusies, lai būtu pieejamāka, ērtāka un jautrāka. Tas īpaši attiecas uz Segway Ninebot KickScooter Max, kas ir foršs elektriskais skrejritenis ikdienas pārvietošanai, trikiem skeitparkā un vienkāršai braukšanai apkārt apkaimē. Tas ir domāts tik lielai izklaidei, ka Segway pat ir izlaidis Segway Engine Speaker, papildierīci, kas liek jūsu skrejritenim skaņot kā Ferrari, starp citu.

Viens no jautājumiem, kas ir skāris pat labākos elektriskos skeitbordus un labākās lidojošās dēļus, ir akumulatora darbības laiks, bet Ninebot KickScooter Max ir elektriskais skrejritenis ar akumulatora darbības laiku, kas nodrošina nepārtrauktas braucienus. Tam ir iebūvēts lādētājs, kas ļauj braucējiem viegli uzlādēt skrejriteni, kad viņi ir ceļā, neizmantojot garu un apjomīgu lādētāju, un tas var sasniegt pilnu uzlādi tikai sešu stundu laikā. Pat ar tā spēcīgo piedziņas sistēmu un spēju kāpt pa 20% slīpumiem, skrejritenis joprojām spēj saglabāt labu akumulatora veiktspēju. Tam ir arī trīs braukšanas režīmi – Eco, Standard un Sports – ļaujot jums pāriet uz mazāk enerģiju patērējošiem režīmiem, ja nepieciešams taupīt akumulatora darbības laiku braukšanas laikā.

Mūsdienu tehnoloģijas nes sev līdzi modernas ērtības, un Segway Ninebot KickScooter Max ir aizmugurējais piedziņas ritenis, kas piedāvā labāku paātrinājumu, stabilitāti un bremzēšanu, kā arī priekšējos lukturus, kas ir izstrādāti ar augstas spilgtuma LED gaismām, lai apgaismotu ceļu priekšā jums un palielinātu jūsu redzamību citiem apkārt. Intuitīva LED informācijas panelis ļauj jums viegli izvēlēties starp trim braukšanas režīmiem un rāda apkopes signālus, enerģijas līmeņus un Bluetooth savienojamību. Segway Ninebot KickScooter Max ir viens no visjautrākajiem tehnoloģiju izstrādājumiem, ko var atrast ar atlaidi Prime Day, tāpēc paņemiet labākās austiņas, pierakstieties vienam no labākajiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem un dodieties izbraukumos pa apkaimi ar Segway Ninebot KickScooter Max.