Smiekligas Baltais Zilonis Davanu Idejas, lai Piestiprinatu Svetku Balli

Parasti cilveki balto zilonu davanas apmainas uztver kā attaisnojumu nepieprasītu dāvanu atkal dāvināšanai un nevēlamas mantas atbrīvošanai, bet tās ir daudz jautrākas, ja ieguldi papildus pūles, lai radītu sajukumu. Uzticieties mums – mūsu personāla nodaļa patiesībā mums lika pārtraukt mūsu ikgadējo balto zilonu apmaiņu, jo pirms dažiem gadiem tā kļuva pārāk traka. Tāpēc, lai palīdzētu jums šogad izcelties savā svētku ballē, mēs esam sagatavojuši šo ātro sarakstu ar labākajām baltā ziloņa dāvanu idejām, kādas pasaule jebkad ir redzējusi. Izbaudiet!

Cukura brīvie Haribo gumijas lāči

Ja jūs vēl neesat izlasījuši Amazon atsauksmes par šiem gumijas lāčiem, nometiet visu, ko darāt, un nekavējoties pārbaudiet tās. Vai jūs to izdarījāt? Nu, ja nē, šeit ir kopsavilkums: Šie lāči ir izgatavoti no mākslīgā cukura veida, kas zināmiem cilvēkiem ir izraisījis sprādzienveida caureju. Mēs neapgalvojam, ka tas garantēti liek jūsu draugiem un/vai kolēģiem saraust bikses, bet pastāv iespēja, ka tas notiks. Arī neaizmirstiet uz balli uzvilkt brūnas bikses, tikai gadījumam, ja paliksit ar savu dāvanu.

Liela mute Billija Bass

Šis ir lēns dedzināšanas process. Sākumā cilvēki smiesies un atcerēsies par dziedošo bass, kas iekaroja Amerikas sirdis 1999. gada ziemā. Tad, kurš vien beigsies ar bass, aizrautīgi nospiedīs pogu, vairākas reizes atkārtos Billija dziesmas un pēc tam neizbēgami novietos viņu uz sava galda. Tad nākamajās dažās nedēļās visi birojā dzirdēs “Take Me To The River” un “Dont Worry Be Happy” vismaz 12 reizes dienā – kas visdrīzāk kādam likts iztrūkt un pilnībā iziet “Office Space printer scene” ar Billiju, tādējādi izraisot smieklīgu konfliktu risināšanas sanāksmi ar personāla nodaļu.

Kodak Funsaver vienreizējās lietošanas kameras

Es nezinu, kas ir par vienreizējās lietošanas filmu kamerām, kas izraisa cilvēku izvirtību, bet kaut kādā iemesla dēļ tās ir drošs veids, kā panākt, ka visi ballē uzvedas slikti. Ir kaut kas par ierobežoto kadru skaitu, ko var uzņemt (kā arī nespēju pārskatīt vai dzēst to, ko esat uzņēmis), kas šķietami mudina cilvēkus darīt nepiedienīgas un nepareizas lietas kameras priekšā. Neatkarīgi no tā, kurš beidzas ar šo dāvanu, ir gandrīz 100% iespēja, ka visas 27 fotogrāfijas abās kamerās tiks izmantotas līdz vakara beigām, un ka rezultējošie fotoattēli būs episki slikti visos labākajos veidos.

Jautrības komplekts svētkiem

Sastāvdaļas: Viens 40 unces pudele Olde English, viena paciņa Marlboro cigaretes, daži Magnum prezervatīvi, saujas pudeļu raķetes, viena paciņa pulverveida pankūkas, miniatūras Amerikas karogs un ruļļa līmlente.

Instrukcijas: Līmlenti visus sastāvdaļas kopā tik nekārtīgi, cik vien iespējams, un iesaiņojiet to saplēstajā papīra maisiņā. Neskatoties uz sliktu prezentāciju, šī dāvana vienmēr patiks publikai. Cilvēki cīnīsies par to, un tas palīdzēs jums identificēt jautros cilvēkus jūsu birojā.

Shake Weight

Neskatoties uz to, ka tas ir dažus gadus vecs, Shake Weight joprojām ir viena no labākajām joku dāvanām, ko var nopirkt. Kāpēc? Jo tas liek ikvienam, kurš to lieto, izskatīties tā, it kā viņi trenētos 2022. gada Wank olimpiādei. Jums vajadzēs būt gatavam ar savu tālruni, lai ierakstītu testa braucienu, kas neizbēgami notiks pēc tam, kad Grantiņš no grāmatvedības būs dzēris pārāk daudz piparmētru šnabi.

Krekls ar tavu seju uz tā

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju brīnumiem, jūsu lielo, neglīto seju var uzdrukāt uz krekla un piegādāt pie jūsu durvīm mazāk nekā nedēļas laikā. Nabaga cilvēks, kurš paliek ar to iesprūdis, vai nu nes to kā čempions vai dod to tuvākajam lietotu preču veikalam – pēc tam to, visticamāk, nopirks hipsters un gadiem ilgi nesīs to ironiski. Jebkurā gadījumā jūs uzvarat.